Sayfa 49/223 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 385 - 392 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. alıntıdır.

2.  Alıntı Originally Posted by Hasan akdoğan Yazıyı Oku
    7 ocak tarihinde 3 maden işletme izni aldı 2tanesi ayvalık kurşun. Çinko 1tane de Hakkari deyine kurşun çinko kurşun çinko nun ton fiyatları 14bin ve11bin TL. Zaten bu şirketin adı ihlgyo mu yoksaihlgyo ve proje geliştirmemi. Zavallının biri başka bir sitede yok bilmem kaç kuruşa düşecek yazmış maynette yazıklar olsun böyle yaza yaza insanları zarara sokuyorsunuz bunun sahibi ki hayatımda görmedim geri zekalı mı 2kere bedelli yapmış grup şirketlerine 500 600 trilyon para konmuş e buadam bu parayı neden koyuyor asılsoru bu yok öyle yaptı yok şöyle yaptı hepsi fasa fisoooo. Ytd iyi akşamlar 1453 hasan Akdoğan
    Böyle haber veya bilgiler için bir kap veya kaynak ya da açıklama olsa keşke. Çünkü böyle mesnetsiz yazınca spk veya şirket açısından size sıkıntı çıkabilir.

3. İhlad ile iheva ellerindeki ihlgm hisse satışlarını durdurdu hisse doğru ritimli yakaladı. Çirkin nir müdahale daha olmadıkça ritim iyi görünüyor. Şirkette iyi beklentilerde var

4. 1453 onu dayazdık gene yazalım www.mapeg.gov.tr ye gir orası ne deme şimdi maden ve petrol işleri genel müdürlüğü tüm durumlar a git 7 ocak tarihli olana gir ihalesi devam agit tam listeye gir Hakkari ayrı ayvalık 2 si alt alta he ben diyorum olmayan birşey yazmambenim adım soyadım hayatım 1453 sen kafanı yorma bana kimse yanlış yapmaz 1453 iyi okumalar ytd

5.  Alıntı Originally Posted by Hasan akdoğan Yazıyı Oku
    1453 onu dayazdık gene yazalım www.mapeg.gov.tr ye gir orası ne deme şimdi maden ve petrol işleri genel müdürlüğü tüm durumlar a git 7 ocak tarihli olana gir ihalesi devam agit tam listeye gir Hakkari ayrı ayvalık 2 si alt alta he ben diyorum olmayan birşey yazmambenim adım soyadım hayatım 1453 sen kafanı yorma bana kimse yanlış yapmaz 1453 iyi okumalar ytd
    Teşekkürler. Bilgi ve yorumunuz için.

6. Bu şirketin kanal ist ile alakalı bir durumunun olmadığı büyük oranda belli oldu gibi, kanal İst nerdeyse ihaleye çıkılacak, egerki olsaydı bunca yıllık tecrübeme göre bu hisseyi 3 liralara götürür lerdi şimdiye kadar. Hergun TV kanallarında kanal konuşuluyor, nerdeyse ihale başlayacak, bu hisse en dipte. Hatta bundan daha ucuz gayri menkul yok.

7. Sadece bu hissenin cazip tek tarafı emsallerine göre çok ucuz kalması l, emsalleri
    seviyesinde olması içinde 1,50 civarı olması gerekiyor.

8. Bu fiyatlar diğer hisselerde kar edenler için bir al sat uğrak yeri haline geldi. Zaten tanıdığım elli borsacı varsa 30 tanesi en az kar ettiği hisseleri satıp buna giriyor üç beş kademe kar edip tekrar cazip diğer hisselere gidiyor.normal fiyatı 1,50 ler olmalıydı yaklaşık yüzde 30 ile 40 aşağıda bir hisse,

Sayfa 49/223 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •