Sayfa 53/223 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 417 - 424 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1.  Alıntı Originally Posted by realestate Yazıyı Oku
    Uzun zamandır bukadar komik yazi okumamıştım

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    evet oradan bakınca komik görünebilir bunun sonucunda sende tebessüm edebilirsin ve etmişsin sorun yok yüzeysel bakınca böyle olur kolaycıların işidir bu düşünüp acaba demezler...

2. Bu hisse sağlam duran bir hisse asla değil. En ufak endeks bozunca en önde koşacak gibi aşağı doğru duran bir hisse,kısaca, bu sirket pek güven vermiyor. Hakkari'de ve Balıkesir'de maden ruhsatı alındı haberi çıktı, böyle bir şey olmuş olsa şirket bu haberi kap a bildirmemekle suç işlemiş olmuyormu. Bu konuyu bilen bir arkadaş varsa yazarsa sevinirim ayrıca,çünkü halka açık şirketlerde benim bildiğim şirket ile ilgili faaliyetler kap a bildirilip yatırımcı bilgilendirilir. Ya maden ruhsatı yalan, veya bunlar ceza almak uğruna bildirmiyor , veya SPK ile işbirliği icindeler, kanal İst olayida hepten hikaye. Uzaktan yakından alakası yokki endeks 120 binde hisse 1,20 dahi etmiyor.acuk net diyorum, endeks 90 bin değil 100 bin değil , 110 bine insin, bu hisse de egerki 1 lira altinda inmezwe bende hiç birşey bilmiyorum. Hisse durumuna göre zirve yapmış gibi duruyor.

3. En iyi satış yeri şu an için 1,20 üzeri , zirve ....

4.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    En iyi satış yeri şu an için 1,20 üzeri , zirve ....
    Sen hemen sat fazla zarar etme

kurthan

5.  Alıntı Originally Posted by kurthan Yazıyı Oku
    Sen hemen sat fazla zarar etme

kurthan
    Birdaha 1,20 üzerine atarsa bir dk durmam dostum. Gücün varsa cikarda satayım 1,20 üzerinde

6. Bu hisse cok cok 0,90 a duser peki ya cikarsa kaca cikar? Herseyin kumar oldugu borsamızda bundan guzel kumar var mi? Tercih sahibine aittir. Tavsiye falan yoktur.

7.  Alıntı Originally Posted by Grnm55 Yazıyı Oku
    Bu hisse cok cok 0,90 a duser peki ya cikarsa kaca cikar? Herseyin kumar oldugu borsamızda bundan guzel kumar var mi? Tercih sahibine aittir. Tavsiye falan yoktur.
    Çıkarmasına çıkarayım da sen hiç yeneceğe
    Benzemiyon

kurthan

8.  Alıntı Originally Posted by kurthan Yazıyı Oku
    Çıkarmasına çıkarayım da sen hiç yeneceğe
    Benzemiyon

kurthan
    Yeneceğe derken , anlamadım,

Sayfa 53/223 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları