Sayfa 54/223 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 425 - 432 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. Yatırım finansman daha sonra nceden City adına aldığı yaklaşık 29 milyon lotun 9 milyonunu sattı. Bu yabancı alım satımı reel olmaya bilir. Fake diye düşünüyorum.

2. Yatırım finansman bugün 3 milyonnlot daha sattı City nin malından.

3. Günlük al sat da güzel para bırakıyor, buna müsade ediyor lar.uzun vade girilmez artık, çünkü endeks yüzde 1 düşse 1 lirada alır soluğu , götüren elimde kalır diye almıyor bile.gunluk al sat en iyisi bunda, sabah sat sonra al yine sat yine al.

4. İnvesting kum gibi kaynıyor.ucacakcilar umut kirikligi için nde. Sevinç naraları yerini hüzün almış, orda millet açığa satış kalkınca ucacagina inanıyor hala,çünkü MAL psikolojisi hakim orda, bildiklerinden değil sadece ucuz dipte diye almışlar.birbirsey dese hepsi arkasından koşuyor,biri kuşlu sitede 15 olacak diye yazıyorlar diyor ,diğer leri sürü gibi ne dedi ne zaman olur çok surermi diye soruyor.saflar buna dahi inanıyor, ben borsaya bakınca milletin gerçekten de çok Mal olduğuna kanaat getiriyorum..halbuki haftaya BIST geri çekilince bundada açığa satış bitince soluğu 90 kurusta alacak.

5. Serdar abi iyimisin

ters mantık düşünelim, kağıt 2 ay önce 66 dan 126 yi gördü yani birebir fiyatlandı. bu taraftan baktığımızda endekside bahane edip sirkeleme hareketi olamamız mı

7.  Alıntı Originally Posted by schnell Yazıyı Oku
    ters mantık düşünelim, kağıt 2 ay önce 66 dan 126 yi gördü yani birebir fiyatlandı. bu taraftan baktığımızda endekside bahane edip sirkeleme hareketi olamamız mı
    Olamaz çünkü bu fiyatta kaldığı müddetçe spege yaramaz daha çok dağıtır, gelen ucuz diye alıyor, geecegide bu zaten. Bütün hisseler uçtu gitti, tek gitmeyen hisse bu kaldı, 66 yi falan geç onlar hikayeydi,

8. Twitter uçacak kaçcak diye üç beş soytarının twitleri ile kaynıyor,hayır olsun inşallah.Burnuma kötü kokular geliyor.ytd

Sayfa 54/223 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •