Sayfa 59/223 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 465 - 472 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. Küçük çanak 2 . Eğer harekat başlarda 2 değerse yukarda büyük çanak 7 tl var .bakalım zaman bize neyi gösterecek. Ytd

kurthan

2.  Alıntı Originally Posted by kurthan Yazıyı Oku
    Küçük çanak 2 . Eğer harekat başlarda 2 değerse yukarda büyük çanak 7 tl var .bakalım zaman bize neyi gösterecek. Ytd

kurthan
    Biz 1.50 görelim öpüp başımıza koyalım dostum

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by kurthan Yazıyı Oku
    Bir bakmışın kapalı tavan

kurthan
    arada olacaktır mutlaka yoksa 3 ileri 2 geri ile hedeflerimize ömrümüz yetmez

4.  Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    Sizde yoksunuz sayın demokrat,ama hisse guzellrsmeye başladı ve işlem hacmi çok güzel.

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sabırla beklemek ten başka çare görünmüyor.tum oyunları blöfleri görüp rahmetli hoca gibi hadi ordan hadi ordan dedik.ve sanırım aldanmamış olmanın karşılığını göreceğiz.

5. Teşkilat 1.18 kademede alış,1.19 satış olarak konuşlanmış durumda...
    Bunlarda oyunlar bitmez..

SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

6. Ceza bitti bitmesinede yine herşey eksiye döndü.Böyle iblislik ömrü hayatımda görmedim,bunların hepsi özenle seçilmiş yetiştirilmiş iblisler.Herneyse baskı varsa sebebi vardır.Onlar akıllı biz delimiyiz ki hissemizi satalım.Beklemeye devam.ytd

7. Beklentinin tavan yaptığı günlerde tekrar eksi açıp başa dönüşler bir şaheser. Çok iyi film çeviriyorlar bunlar ne çanak tan nede çömlek ten bi haber. Bir kademeye tenezzül edecek kadar genişler. Burdaki yorumlara bakıp kesinlikle alım satım yapmayınız son karar sizin eseriniz olsun ytd

kurthan

8. 1.14 almıştım keşke dün 1.20 den satsaymışım. 1 kademede para dileniyor o.ç. Spek. Hani kanal İstanbul, maden, Çin falan, pehhh. Ya..ak gibi hisse afedersiniz.. 1.17 sattım 4 bin tl kar ettim , en azından senet biraz hafifler belki..
    Odaş aldım hiç yoktan iyidir. Ama Buralarda kalırsa sonra geri gelirim belki. Herkese bol şans

Sayfa 59/223 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •