Sayfa 81/223 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 641 - 648 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1.  Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    İnşallah dediğiniz gibi olur,zira bunların ne edecekleri pek belli olmuyor.Ama yolunun uzun olduğuna hemfikirim...

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    2018 deki hareketlerine benziyor, yine aynısını yaparsa tavan serileri yakındır

2.  Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    İnşallah dediğiniz gibi olur,zira bunların ne edecekleri pek belli olmuyor.Ama yolunun uzun olduğuna hemfikirim...

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ayrıca 2014 de de aynısını yapti

3.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Ters köşe nin alasını yapıyor zaten her gün.daha ne yapsın.
    Bugün herkezde moral bozuldu .. yarın icin umutsuz herkez yarın açılışta 2 kademe assagi yaparsa herkes satar , sonra yön yukarı olacağını düşünüyorum
    Yatırım tavsiyesi degildir

4.  Alıntı Originally Posted by overstar35 Yazıyı Oku
    Bugün herkezde moral bozuldu .. yarın icin umutsuz herkez yarın açılışta 2 kademe assagi yaparsa herkes satar , sonra yön yukarı olacağını düşünüyorum
    Yatırım tavsiyesi degildir
    Kendi adıma diyeyim olurda aşağı verirse 1,29 ve altına alırım yine, ama bilanço yaklasiyor sanmıyorum ki 1,30 altına vere artık. Bugün 1,37 tekrar dener ve geçebilir.ytd

5.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Kendi adıma diyeyim olurda aşağı verirse 1,29 ve altına alırım yine, ama bilanço yaklasiyor sanmıyorum ki 1,30 altına vere artık. Bugün 1,37 tekrar dener ve geçebilir.ytd
    Bugün GM lerin günü olabilir!Hislerim o yönde ama bakalım bizim eşşek ne yapacak!!????

6.  Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    Bugün GM lerin günü olabilir!Hislerim o yönde ama bakalım bizim eşşek ne yapacak!!????
    Sayın albul GM ler için yıl sonu bilançosu iyi gelmesi lazım zaten, faiz düştü emlak hareketi oldu. Bizim bu ihlas hala 1,90lara asıl hareketini yapmadı. Çok gecikti. Bu dönemde en iyi bilanço gelebilir. Ytd

7. [QUOTE=Serdar yildiz;4137169]Sayın albul GM ler için yıl sonu bilançosu iyi gelmesi lazım zaten, faiz düştü emlak hareketi oldu. Bizim bu ihlas hala 1,90lara asıl hareketini yapmadı. Çok gecikti. Bu dönemde en iyi bilanço gelebilir. Ytd[/QUt

Bakalım bugün neler olacak dünya borsaları fena değil,olumsuz bir durum söz konusu değil.(Suriye hariç)Rabbim ordumuzu ve milletimizi muhafaza eylesin.Ama size katılıyorum bende bilançoyu yüksek bekleyenlerdenim..Hayırlısı ytd

8. Endex güne eksi başlayınca ve toparlayinca ihlgm iki katı çıkıyor, ben bugünden umutluyum.sabirla baklemek lazim

Sayfa 81/223 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •