Sayfa 87/223 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 689 - 696 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. İyi niyetinizden suphem yok ama bunlar hep tersini yaptılar.
     Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Bu baskıyı en fazla üç beş gün daha yapsın ,sonra mecburen yükseltecek. Taktik bu.ytd
    CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Normalde 1,37 den aşağıda alim yapacaktım, ancak sabahki bistin de düşüşü ile alımları 1,33 den aşağı 1,27 ye kadar kademeli girdim, ilk alımlar geldi bakalım, nereye kadar verecek. Bu hisse aynı zamanda al sata uygun bir hisse halinede geldi artık. Ytd

3. Bugunki bistin düşüşunu kullanıp iyi bir silkeleme yaptılar diye düşünüyorum, ancak ben mesela sattığım 3 ikisini bugün tekrar iyi bir kâr ile aldim aşağıdan , bunlar sürekli böyle yapıyorlar 1,10 liralardan beri , dağıtıyorlar desem hisse oldu 1,40 lira dağıtma niyetinde de değiller. Ama bu işi cokda iyi goturemiyorlar belliki ytd.

4. Mücahit Irene ilk defa yazıklar olsun diyorum, bisti bahane edip millete zulmetti.sanki hisse 2,40 larda gibi hareket etti, oysa 60 kuruştan 2 liralara çıkan tüm hisselerde bile böyle vahşice hareket yoktur, en dipten kapattı. Çok pij bir adammış bu muco ve adamları diyorum başkada birsry demiyorum.

5. ıhyay bile buna yetişdi. Yazıklar olsun.daha ne kadar bekletcen

6.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Mücahit Irene ilk defa yazıklar olsun diyorum, bisti bahane edip millete zulmetti.sanki hisse 2,40 larda gibi hareket etti, oysa 60 kuruştan 2 liralara çıkan tüm hisselerde bile böyle vahşice hareket yoktur, en dipten kapattı. Çok pij bir adammış bu muco ve adamları diyorum başkada birsry demiyorum.
    Buradaki daha eski olan ustadlar sessizler çünkü onlar mucoyu çok iyi tanıyor sayın yildiz.Bu adam şeytana pabucu gerçekten tersten giydirir.Sakin kalmakta yarar var

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Tekrar 1,35 üzerine atması ni bekliyorum bugün. Eğer bugün 1,35 üzeri kapanış yaparsa haftayı 1,40 üzerinde kapatabilir.ytd

8. Bana ihlgm hissesinin tavanı nasip olmadı,bu gidişle olcağınıda sanmıyorum.bir hisse nasıl bu kadar zaman aynı hareketleri yapabilir,hayret!!!Hakikaten müahit ören tam bir yatırımcı düşmanı,kazancının tamamını borsadan elde ediyor.Bkalım 2019 bilançoda ne açıklayacak?Kendi fikrime göre bilanço zamanı yine bir Ali Cengiz oyunu oynayacak bu iblis...ytd

Sayfa 87/223 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •