Sayfa 88/223 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 697 - 704 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. Tedbirli olmakta fayda var bugün 1,35 ve 1,34 den birazini satıp tekrar 1,32 den 1,28 e kadar kademeli alım girdim, ytd.zaten genelde bu şekilde hareket ederim. Aşağı düşerse alirim yukarı çıkarsa satarım.taktigim bu.

2. Endex teki düşüşün sebebi ihlas ve avareleri,sanki endexi bu iblisin hşisseleri yönlendiriyor.Allah bintürlü belanızı versin inşallah.Çocuklarınızdan değil ama geri kalan hepinizden çıksın bu yaptıklarınız inşallah iblisşler..Bnece kademe kademe aşağı çekip bilanço zamanı şi,mdiki yerine getirrecekler ve herkes yine ben bildimi oynayacak,avanak yatırımcı topluluğu..

3. Sanan alevi gibi, endeks aşağı dönünce hızla bir haftada aldığını aşağı veriyor.dedigim gibi yukardan satıp aşağıdan alım yazarak telafi etmekte fayda var, çok primli değil aslında muadillerine göre, ama tek bu hissede ihlasin büyük oyun dönüyor. Ky çok sanirim bunda , düştükçe de daha çok geliyor

4. Ostim de 130 bin lot hissen vardı ayrıca yaylada 80 bin lot, bugün ostimi sattikmve buraya geldim bir kısmını 1,30 dan aldım bir kısmını 1,28 e kadar alım yazdım yine, tüm paramın yüzde 90 nini bu hisseye bağlıyorum artık. Hedefim biraziyla al sat yüzde 70 inide hedefim 1,70 lere kadar tutmak niyetindeyim, aşağı düşerse yaylayida satıp hepsini buraya bağlayacağım, ya herro ya merro.

5. Nedenmi buraya hepsini aktaricam, bir kaç aydır tahta yapicilari izliyorum ve sürekli bir çok kurum zarar ediyor, yukardan alıp aşağıdan satıyor, gün içinde sürekli böyle,vertesi günde yerine yine zararla koyuyor, şu nu anladimki bu gerçek bir işlem olsaydı iki ayda bir çok kurum ihlgm de batardi yuzmilyonlarca zarar ederdi, ama bu hareket bir gün iki gün değil aylarca aynı, sağ cep sol cep taktiği sürekli burada işliyor, adam bir kurumdan yüklü zarar ediyor zarara satıyor gösterirken aynı anda üç beş kurumdanvda dağınık topluyor, bunu bir kac aydır izledikten sonra bugün kararımı kesin verdim. Ayrıca diğer hisseler doyuma ulaştı,vtek gitmeyen hisse bu kaldı, bugün merkez yine faiz indirdi ancak sanki bu hisse gayri menkulle hiç alakası yok gibi hareket ediyor çizgisini değiştir miyor hiç, tam tersine çinko madeni ruhsatı içinde onay aldı,ayrıca bir çok değişik alanda faaliyetinde var,vsadece gayri menkul de değil. Kanal hikayesi de kuvvetli hala, belkide bu hisse bu yıl sonu tahmin dahi edemeyeceğimiz bir rakamda olabilir,bazen büyük oynamakta fayda var, çok çok düşerse 1 lira 90 kuruş ennkotu olur, yukarda beklenti belkide 5 belkide 10 katı .bu hissenin burda kalması çok çok mantıksız artık geliyor bana, o yüzden de yüzde 90 tüm nakidimi giriyorum artık. Yaklaşık lot sayim 1 milyon üzeri birşey düşünüyorum. Hayırlısı artık, Allah utandırmasin, herkese de bol bol kazsnc lar diliyorum, burada yolum uzun benim. Kimseye de yatırım tavsiye olarak tavsiye etmiyorum,vsadece benim pozisyonum bu olacaktır, neden yazdım burda yazı yazıyor görüş paylaşıyorum, kimseyi aldatmak için yazmıyorum, bilinsin istedim.

6.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Ostim de 130 bin lot hissen vardı ayrıca yaylada 80 bin lot, bugün ostimi sattikmve buraya geldim bir kısmını 1,30 dan aldım bir kısmını 1,28 e kadar alım yazdım yine, tüm paramın yüzde 90 nini bu hisseye bağlıyorum artık. Hedefim biraziyla al sat yüzde 70 inide hedefim 1,70 lere kadar tutmak niyetindeyim, aşağı düşerse yaylayida satıp hepsini buraya bağlayacağım, ya herro ya merro.
    Evet her yatırımcıya uymasada dün 38 çıkış bugün 30 giriş ara sıra bunu yaparım % 80 olumlu %20 olumsuz olur ama bunda kaçırmaktan korkmuyor değilim maden ruhsatına hiç tepki vermedi ytd

kurthan

7.  Alıntı Originally Posted by serdar yildiz Yazıyı Oku
    nedenmi buraya hepsini aktaricam, bir kaç aydır tahta yapicilari izliyorum ve sürekli bir çok kurum zarar ediyor, yukardan alıp aşağıdan satıyor, gün içinde sürekli böyle,vertesi günde yerine yine zararla koyuyor, şu nu anladimki bu gerçek bir işlem olsaydı iki ayda bir çok kurum ihlgm de batardi yuzmilyonlarca zarar ederdi, ama bu hareket bir gün iki gün değil aylarca aynı, sağ cep sol cep taktiği sürekli burada işliyor, adam bir kurumdan yüklü zarar ediyor zarara satıyor gösterirken aynı anda üç beş kurumdanvda dağınık topluyor, bunu bir kac aydır izledikten sonra bugün kararımı kesin verdim. Ayrıca diğer hisseler doyuma ulaştı,vtek gitmeyen hisse bu kaldı, bugün merkez yine faiz indirdi ancak sanki bu hisse gayri menkulle hiç alakası yok gibi hareket ediyor çizgisini değiştir miyor hiç, tam tersine çinko madeni ruhsatı içinde onay aldı,ayrıca bir çok değişik alanda faaliyetinde var,vsadece gayri menkul de değil. Kanal hikayesi de kuvvetli hala, belkide bu hisse bu yıl sonu tahmin dahi edemeyeceğimiz bir rakamda olabilir,bazen büyük oynamakta fayda var, çok çok düşerse 1 lira 90 kuruş ennkotu olur, yukarda beklenti belkide 5 belkide 10 katı .bu hissenin burda kalması çok çok mantıksız artık geliyor bana, o yüzden de yüzde 90 tüm nakidimi giriyorum artık. Yaklaşık lot sayim 1 milyon üzeri birşey düşünüyorum. Hayırlısı artık, allah utandırmasin, herkese de bol bol kazsnc lar diliyorum, burada yolum uzun benim. Kimseye de yatırım tavsiye olarak tavsiye etmiyorum,vsadece benim pozisyonum bu olacaktır, neden yazdım burda yazı yazıyor görüş paylaşıyorum, kimseyi aldatmak için yazmıyorum, bilinsin istedim.
    maşallah bayağı yüklü girmişsiniz sayın yldız,inşallah beklentimiz gerçekleşir ve hep beraber kazanırız ama gerçekten zor bir hissedeyiz,çok üç kağıt dönüyor.sabretmekten başka birşey elimizden gelmez.

8. tekniğe göre yükselen üçgen 1,26 üstü pozitif benim için stop orası, 30 dan bügün bir kısım aldım.teknik işlerse tabiiiii

Sayfa 88/223 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •