Sayfa 90/223 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 713 - 720 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. Zararına satıyor ben eminim.cunki çok kağıt topladı , bu kadar kağıdı kimse almaz. Zarar kendiside ediyor

2.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Zararına satıyor ben eminim.cunki çok kağıt topladı , bu kadar kağıdı kimse almaz. Zarar kendiside ediyor
    Geçmişte bedelli yapmıştı galiba elinde oradan kalan çok lot var

3.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Zararına satıyor ben eminim.cunki çok kağıt topladı , bu kadar kağıdı kimse almaz. Zarar kendiside ediyor
    Şu yorumlara anca gülesim geliyor. Elinde çok lot var diyiyorsun bir üste key çok ondan gitmiyor diyiyorsun karar ver artık mal spek temi key demi.

kurthan

4. Fırsat geçti iblisin eline durmaz artik,bilanço falan hikaye oldu yine,hadi geçmiş olsun..

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Jeopolitik nedenler sattiriyor iblid korona fakat bunu çok iyi kullanıyor. Eğer ki ortalık durulur sa eşşek gibi çıkacak yok karışıklık devam ederse bunu sonuna kadar kullanacaktır

kurthan

6. ihlgm

Alıntı Originally Posted by kurthan Yazıyı Oku
    Jeopolitik nedenler sattiriyor iblid korona fakat bunu çok iyi kullanıyor. Eğer ki ortalık durulur sa eşşek gibi çıkacak yok karışıklık devam ederse bunu sonuna kadar kullanacaktır

kurthan
    panik satışlar her zaman kazandırmaz.Bazen de zarar ettirir.yatırımcılarımız biraz daha sakin davransalar hem endeksimiz bu kadar düşmez hemde yatırımcılarımız bu kadar zarar etmez.biraz daha sakin ve sabırlı olmamız gerekli bence.Zaten ihlgm hissesi fazla pirimli değil ki.ama bu panik satışlarla diğer hisse senetlerinden daha fazla düşmekte.o yüzden biraz daha sakin olabilirsek hisse inşallah hakettiği değeri bulacaktır kanaatindeyim

7. Yola devam

8. Aynen devam.hissenin 1,in altına inmesini bekleyenler çoğunlukta ama.o biraz zor gibi gözüküyor.yinede temkinli olmak lazım.suriye meselesi baya sıkıntı verecek gibi bize.dileğimiz inşallah bir çözüm bulunur.

Sayfa 90/223 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •