Sayfa 94/109 İlkİlk ... 44849293949596104 ... SonSon
Arama sonucu : 867 madde; 745 - 752 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1.  Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    Sasirmadim,bilancoyu Piç etti iblis. Tam kaos ortamında bilancoyu açıkladı,bence kasten yaptı.

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    1.41 üstünde kalamadi bende,1.38 ve 37 den boşalttım .
    Peki bilancoyu bu havada açıkladı p.c etti
    Ne yapmaya çalışıyor ?
    Kağıt yükselince kendide 2.5 TL den 3 TL den satacak ky , kendide para kazanacak ne yapmaya çalışıyor onu çözemedim .

Emin misin alet yada gazete alıyor musun?
     Alıntı Originally Posted by overstar35 Yazıyı Oku
    1.41 üstünde kalamadi bende,1.38 ve 37 den boşalttım .
    Peki bilancoyu bu havada açıkladı p.c etti
    Ne yapmaya çalışıyor ?
    Kağıt yükselince kendide 2.5 TL den 3 TL den satacak ky , kendide para kazanacak ne yapmaya çalışıyor onu çözemedim .
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

3. Ukalalik yapmak ismemem ama elinde belesten gelen 300 kusur milyon lot var ,bunların bir kısmını ekimdeki uç kâğıt oyununda satmış gösterdi,simdi geri kalani agir agir satıyor bence.Ama ekim ayındaki lotlar aslında arka bahçede saklı.ytd

4. Millete çaktı bilanço sevdasına iblis,Allah ıslah etsin bu mübarek günde.Tamamen art niyettir bu.

5.  Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    Ukalalik yapmak ismemem ama elinde belesten gelen 300 kusur milyon lot var ,bunların bir kısmını ekimdeki uç kâğıt oyununda satmış gösterdi,simdi geri kalani agir agir satıyor bence.Ama ekim ayındaki lotlar aslında arka bahçede saklı.ytd

Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    Millete çaktı bilanço sevdasına iblis,Allah ıslah etsin bu mübarek günde.Tamamen art niyettir bu.

Üstat şu anda bence de tam olarak yapılan budur. Teşhisinizi tebrik ediyorum.

6. Bilançonun havası bitti, endekse hassasiyeti arttı. endeks 112.000'in altında kapatırsa 1,30-1,31; biraz toparlayıp 113.000'in üzerinde kapatırsa 1,36-1,37 olur diye tahmin ediyorum seans sonunda.

7. millete çaktı diyorsunuz, ya 3500_ borsada çakmasımı kalmış, gayet normal, gmyo,lar zarar görmez ,merkez bank, faizi düşürdükçe bunlara yarar, bu fiyata kağıt mı kaldı, yarın borsa toparladığında ardından bakarsınız, ha , bide alıcı var 350,milyon lot işlem olacak ama taban olmuyor ölemi,bence komiksiniz, kağıt bal gibi gidecek eli mahküm bu yüzden panik yapmayın,insanlarında duyguları ile oynamayın, bu havada bu kadar ytd. kendi fikrim, beni bağlar...

8.  Alıntı Originally Posted by karayel52 Yazıyı Oku
    millete çaktı diyorsunuz, ya 3500_ borsada çakmasımı kalmış, gayet normal, gmyo,lar zarar görmez ,merkez bank, faizi düşürdükçe bunlara yarar, bu fiyata kağıt mı kaldı, yarın borsa toparladığında ardından bakarsınız, ha , bide alıcı var 350,milyon lot işlem olacak ama taban olmuyor ölemi,bence komiksiniz, kağıt bal gibi gidecek eli mahküm bu yüzden panik yapmayın,insanlarında duyguları ile oynamayın, bu havada bu kadar ytd. kendi fikrim, beni bağlar...
    Sayın karayel52 ben kimsenin duyguları ile oynamak,kimseyi etkilemek için kesinlikle söylemedim.yazdiklarimi iyi okuyun bende o satılan lotlarin ne amaçla satıldığını üstü kapalı yazdım.Faizler elbette gyo lara yarar ama bize yaramadı,inşallah bundan sonra yarar.Bir yere gittiğimde yok,senden çok kagidima sahip çıkıyorum ve portföyü buyutuyorum.Herkesin Regaip kandili mübarek olsun..

Sayfa 94/109 İlkİlk ... 44849293949596104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •