Sayfa 46/223 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 361 - 368 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. Yabancı gerçekten alıyor bence, patron yabancı oranı artinca çareyi sanki kendi alıyor algısı yaratmak için al sat yapıyor yabancı uzerinden gün içinde.yabanci oranı arttıkça ky çünkü gözü kapalı girecek diye ödü kopuyor .aynı zamanda da aşağıdan topluyor.hesabi çok büyük bu patronun bu hissede birgün gazete gibi olursa şaşırmamak lazım.

2.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Bu hissenin 1,26 ya kadar cikipta burada durmasının tek sebebi var ,tahmin edilenden daha çok yükselecek olması.patron ilk çıkışta istediği kadar toplayamadi , tekrar deneme yapıyor, bu sefer çıkınca millet psikolojik olarak yine düşer mantığı ile satacak ama patron gözünü 2,25 lere dikmiş . Orayida geçince hesabı minimum 4 lira. İsteyen 2013 den beriki grafiği incwlesin baksın açık net görünüyor.
    geçmişten beri her zaman ki huyu ve de huyu kurusun.
    20 sefer yükseltir ve her seferinde geri çakar ve bu duruma alıştırır takipçilerini derken beklenmedik bir anda yola devam eder.neler olacak bakalım hayırlısı olsun.

3.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Yabancı algısı oluşturup hisseyi 1 liradan satıp 50 kuruşa dusurecekse tmm, ama yukarı surecekse bu algıyı neden yapsın.benim düşüncem yabancı alıyor.yabanci algısını kırmak içinde gün içinde yabancı uzerinden al sat yapiyorki tamda sizin düşündugunuz algıyı yaratmak. Ama hergun takasda yabancı oranı artıyor. Bununda önüne geçmiyor patron. Ancak algıyı kırmaya çalışıyor bana göre.
    Öncelikle şunu söyleleyim. Hissem yoksa yorum yapmam...
    Şahsi kanaatim dedim. İşlemlerin röntgenini çektim,paylaştım. Arkadaşlara faydalı olabilsin ancak kendi kararını kendileri versinler.
    Yabancı takası artmasına rağmen Açık işlemleri,ödünç işlemleri ,sat-al ,kendi alışlarına vererek VBTS kararını da mazeret yaparak hisseyi 3günde 1.26 dan 0.96 ya indirdi...
    Düzeltme yaptı denilebilir,gap kapattı denilebilir...Bekleyip göreceğiz.
    Neyse malda olanlar için hayırlısı olsun...

İHLGM, HOLDİNG veXU 100 korele(senkronize) grafiği...

SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

4.  Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    geçmişten beri her zaman ki huyu ve de huyu kurusun.
    20 sefer yükseltir ve her seferinde geri çakar ve bu duruma alıştırır takipçilerini derken beklenmedik bir anda yola devam eder.neler olacak bakalım hayırlısı olsun.
    Sayın demokrat ben sizin kadar belki eski değilim, bu hissede 5aylık bir geçmişim var, bedelliden beri takip ediyorum, ve 85 kuruş maliyetle bekliyorum. Sanki bu defaki harekwtleri çok farklı gibi. 2013 de ki zirveden sonra grafiği inceleyince fincan kulp formasyonu var. 2017 yılı onuncu ayın 2 sinde gördüğü 2,25 fiyatını gösteriyor.2,25 tamamlanırsa mlen aşağı göreceği fiyat 4 lira.benim düşüncem.ytd

5. Savaş bitti hadi hayırlı olsun. Yarin tavan yazar artik

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. alıntıdır.

7. Oh oh başlamış yine fincan kulp falı tahminleri 4 diyen bile var ama biraz daha çalışılması gerek beni 5 ten aşağısı kurtarmaz.

8. Düşerken koşarak en önde çıkarken ortalarda yok, endeks 116 binlerde iken bu 1,25 lerdeydi.ne yapmaya çalışıyor lar acaba, en çok muco bu hissede böyle isteksiz yükseltir Ken. Neden isteksiz acaba

Sayfa 46/223 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •