Sayfa 105/223 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 833 - 840 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1.  Alıntı Originally Posted by overstar35 Yazıyı Oku
    Bu hissede olanlar sürekli mucahite isyan küfür ediyor . Anlamıyorum.
    Hisse son 1 ayda ağırlık 130 dan 75 gelmiş , bütün GYO hisseleri aynı oranda geri geldiğini görmüyorsunuz ?
    Bakın krgyo ( karlı ) 3.30 dan 1.30 geldi ozgyo 2 TL den 0.90 geldi

Ihlgm ne yapacakti ? 1.20 de demir atmasını bekliyordunuz bu ortamda . ? Hatta BIST düşmeye başladığında hemen salmadi , hisse çıkış için 1.30-134 arası fırsat bile verdi .

Ben düşmeye başladığında portfoyun yarısını 1.20-1.15 den sattım , birsure nakitte bekledim geçen hafta tekrar aldım.

Sakince beklemekten başka yapacak birşey yok
    boş yapmayın piyasa 1 düşerken 10 düşüyorsa bir ş.refsizlik var demektir.dün piyasa -1,81 düşerken bı -8 düştü sebep adilik başka birşey değil.Bakan bile çıkıp hisse alımı için patronlara seslenirken bunlar milyon milyon hisse sattı bu vatan hainliğidir.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

2. Dünkü %8 eksi işlemlerin dökümü,100 m lot üzeri işlem hacmi...Hisseyi tabana götürmek üzere işlem yapanlar ...

Gerek yönetim gerekse yönetimle senkronize hareket eden spek tayfası gerçekten çok kötü niyetliler.
    Ne ahlak ne Allah korkusu ne kul hakkı,ne vatan millet sevgisi..
    Hiç bir şeyden çekinmiyorlar,korkmuyorlar..
    Şu corona salgınından bile ders çıkarmıyorlar...
    Gerek bunu organize olarak yapanlar gerekse bunlara göz yumanlar bu günaha ortaktır...

SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

3. Adamlar pisliğin kahpeliğin kitabını yazmışlar...
    ÖTESİ yok...

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

4. Düşerken bok böceği gibi yapısıyon 5 dk da tabana ama cıkarken nazlı nazlı....

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by celenm8 Yazıyı Oku
    Sata sata bitiremediler
    Gazel gibi kağıdı var. 10 kuruşa satsa yine karlı...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6. Nasıl bir dünyada yaşıyoruz arkadas, adam istediğini yapıyor ama kimse gikini cikartamiyor.Bazı yorumcuların dediği gibi hisse kesinlikle endex bazlı buraya dusurulmedi.Evet elbette çok etkisi var ama iblis bunu müthiş kullandı.Endex azıcık negative donuyor taban yapıyor ama ama endex +6 yükseldiğinde bile taban yapmıyor. Ne olacak KY bin hali,km dur diyecek bu kan emici iblise??Adam tüm kazancını borsadan elde ediyor,yani KY bin parasını alarak.Yeter artik biri lütfen ama lütfen buna dur desin.Hayatımız altüst oldu,ölümden öte koy yok!!!

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 0.76 dan aldım.
    Yarın 0.80 den yapıştırma yaparım...

8. tavanda 4.2 mılyon lot var

Sayfa 105/223 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •