Sayfa 143/223 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. Borsa gündem de ihlas gayrimenkulün bedelli sermaye artışı haberinin altına yazılan yorumlardan biri;

ALINTIDIR:

İHLÂS bu devletin, milletin, Yüce Dinimiz İslâmiyet'in ölümüne yanında, FİTNECİ YOBAZLARIN tam karşısında. 40 yıldır TÜRKİYE GAZETESİ okuyorum, yayınlarını evime alıyorum, HUZUR içerisinde yaşıyorum. FETÖ'cüler, PKK'lılar, BİD'AT'çiler İHLÂS'tan tabii ki nefret eder, MAYALARI öyle. Senin gibi İSTİKRAR DÜŞMANLARI kaısu özler, ancak bu millet İSTİKRAR DER, ÖTESİNİ SİLER.

Yorumsuz....

2. Nasıl bir pislik e bulaştık

3.  Alıntı Originally Posted by small_investor_0 Yazıyı Oku
    Borsa gündem de ihlas gayrimenkulün bedelli sermaye artışı haberinin altına yazılan yorumlardan biri;

ALINTIDIR:

İHLÂS bu devletin, milletin, Yüce Dinimiz İslâmiyet'in ölümüne yanında, FİTNECİ YOBAZLARIN tam karşısında. 40 yıldır TÜRKİYE GAZETESİ okuyorum, yayınlarını evime alıyorum, HUZUR içerisinde yaşıyorum. FETÖ'cüler, PKK'lılar, BİD'AT'çiler İHLÂS'tan tabii ki nefret eder, MAYALARI öyle. Senin gibi İSTİKRAR DÜŞMANLARI kaısu özler, ancak bu millet İSTİKRAR DER, ÖTESİNİ SİLER.

Yorumsuz....
    Bunu yazan borsa da al sat yapmıyor ve bulunduğu cemaat iş aş çalışma ve ev okul gazate yayın ilişkisi içinde ise haklı ve huzurludur.

Gidin yaptığı sitelere bakın kimse satmaz satanı ve kiraya vereni de alırlar tutarlar

Ancak hisse yatırım borsa ilişki içinde olanların mutlu ve huzurlu olacağını olduğunu sanmam

22 krş dan alanlar hariç bu PM

Ancak bu grubunda bir yer ve zamanda Vestel gibi patlayacağına kanaatim var.

O ne zaman ve ne şekilde olur bilmem.

Vestel için 3 yıl önce ne ağıtlar ne şiirler döküldüğünü uzaylılar arası deliler zirvesi yapıldığını 70 krş iken bile sermaye azaltımına gittiğini biliyoruz.

Halende Vestel herkese ekmek yedirdiğini sanmam

Bunun da yapısının öyle olacağını miladının da kanal istanbulun artık dedikodudan öte bir araya gelindiği yasaların çıkması ile başlayacağı veya bir maden sahası veya Çin ile girişeceği ciddi bir yatırım ile olacağını tahmin ediyorum.

Sabırlı olunur mu beklenilir mi o gün gelir mi bilemem

Ama illa olacağına kanaatim yüksek

Düşüncelerimi yazdım

Burada bazan al sat yapıyorum onun için uğradım

Teşekkürler

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. ALINTIDIR:

Yorumsuz....[/QUOTE]

Kendi icratların ile marifetlerini eleştiren, açığa çıkaran veya yanlışlayan herkesi pkk fetö veya dış mihrakla özdeşleştirmek ve kendini ise en milli en milliyetçi, en yerli falan diye tanımlayarak karşısına koymak, kendilerini kutsamak kendilerine karşıt fikirde olanı ise dış mihrakçı öcü ilan etmek her alanda uygulanan ince ayar bir psikolojik taktik olmuş. Bu taktiklere ise “sanat gibi yaklaşmak” diye tanımlıyorlar. Her koşulda her alanda hep kendilerine “yola devam” dendiği için, onarda hep aynı edebiyatla yola devam ediyor.

5. Bugün bir tavan yakışır

6. İhlas gurubunun en rezil ine bulaşmışız

7. Hisse klasik bedelli süreci hareketlerine başladı bile seans başından sonuna 3-4 kademede git/gel artık. Bir kez olsun şaşırt bizi zalim. Sana söylenecek çok şey var ama ona bile layık değilsin. Müco vampiri ve avaneleri Allah size vicdan biz hissedarlara da sabır versin. Sana milletin cebinden elini çekmeden ehli keyf bir hayat sürmene fırsat verenleri de İlahi adalete havale ediyorum. O ki aldığınız onca ah var sultan süleyman dahi olsanız illa bir gün sizi bulacak....

Yatırım tavsiyesi içermez...

8. Kan emici vicdana mı geldin yoksa yeni oyunlar peşinde misin? Hadi hayırlısı.
    İhlas yıllar yıllar sonra 1 TL sınırını geçti ve şu an tavan da (1.07) İnşAllah bir çok kişi zararını çıkararak kar ile ayrılır hele ki yıllardır hisse de beklemek zorunda kalan yatırımcılar.

Yatırım tavsiyesi içermez.

Sayfa 143/223 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •