Sayfa 45/223 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 353 - 360 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. Kanal konusu ile ilgili bir haber düşünce ıhlgm sert hareket çekebiliyor arada sırada da olsa pekiyi ekgyo neden yukarı yönlü sert bir tepki vermiyor bu tip haberlere onun da fiyatı epey düşük şu an ki Kanal dan nemalanma ihtimali çok daha fazla ıhlgm ye göre (tabii bu benim görüşüm) dikkatli olmak lazım .

2. Oyunu kuran tüm hisseyi istediği gibi yöneten patrondan başkası olmadığı aleni bir şekilde iki günde anlaşılmıştır. Bunun icin alim olmaya gerek yok.Bunu ya elindekileri boşaltmak için yapıyor yada ileride yapacağı olan dışı yükseliş ten önce KY yi dökmeye uğraşıyor ki bence çok KY döküldü zaten.İşte buda benim istahimi kabartiyor,Sabırla bu iblisten para kazanacağını.ytd

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    Oyunu kuran tüm hisseyi istediği gibi yöneten patrondan başkası olmadığı aleni bir şekilde iki günde anlaşılmıştır. Bunun icin alim olmaya gerek yok.Bunu ya elindekileri boşaltmak için yapıyor yada ileride yapacağı olan dışı yükseliş ten önce KY yi dökmeye uğraşıyor ki bence çok KY döküldü zaten.İşte buda benim istahimi kabartiyor,Sabırla bu iblisten para kazanacağını.ytd

İnvestinge hiç girmiyorsun galiba sen, bir gir bakalım 500 tane yazan var birde susanlar varsa dünya bir ky dolu hissede

4.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    İnvestinge hiç girmiyorsun galiba sen, bir gir bakalım 500 tane yazan var birde susanlar varsa dünya bir ky dolu hissede
    Boyle hisselerde 500-1000 KY çok problem değil bence.Benim demek istediğim şey başka!! Adam kendi çalıp kendi oynuyor.

5. alıntıdır.

6. Bu hissenin 1,26 ya kadar cikipta burada durmasının tek sebebi var ,tahmin edilenden daha çok yükselecek olması.patron ilk çıkışta istediği kadar toplayamadi , tekrar deneme yapıyor, bu sefer çıkınca millet psikolojik olarak yine düşer mantığı ile satacak ama patron gözünü 2,25 lere dikmiş . Orayida geçince hesabı minimum 4 lira. İsteyen 2013 den beriki grafiği incwlesin baksın açık net görünüyor.

7. Son 1 aylık Takas dökümleri...
    2-3 gün öncesinde A1 baş aktördü.VBTS kararından sonra Global&iş dan iş yatırımdan yönlendiriliyor.
    Yapılan tradeler harici, Çitiye gitmiş toplanan mallar.Ortalama maliyet buralar.
    Ancak şahsi kanaatim ,bunların yabancı olduklarına inanmıyorum.Algı yaratmak istemiş olabilirler.Ama sonuçta toplu almışlar...
    Tahtadaki spek tahtaya çok hakim.İstediği yere götürür,getirir..
    Gene de dikkatli olmakta fayda var....
    ALIM,SATIM,TUT tavsiyesi içermez...

SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

8.  Alıntı Originally Posted by selimsen Yazıyı Oku
    Son 1 aylık Takas dökümleri...
    2-3 gün öncesinde A1 baş aktördü.VBTS kararından sonra Global&iş dan iş yatırımdan yönlendiriliyor.
    Yapılan tradeler harici, Çitiye gitmiş toplanan mallar.Ortalama maliyet buralar.
    Ancak şahsi kanaatim ,bunların yabancı olduklarına inanmıyorum.Algı yaratmak istemiş olabilirler.Ama sonuçta toplu almışlar...
    Tahtadaki spek tahtaya çok hakim.İstediği yere götürür,getirir..
    Gene de dikkatli olmakta fayda var....
    ALIM,SATIM,TUT tavsiyesi içermez...

Yabancı algısı oluşturup hisseyi 1 liradan satıp 50 kuruşa dusurecekse tmm, ama yukarı surecekse bu algıyı neden yapsın.benim düşüncem yabancı alıyor.yabanci algısını kırmak içinde gün içinde yabancı uzerinden al sat yapiyorki tamda sizin düşündugunuz algıyı yaratmak. Ama hergun takasda yabancı oranı artıyor. Bununda önüne geçmiyor patron. Ancak algıyı kırmaya çalışıyor bana göre.

Sayfa 45/223 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •