Sayfa 174/223 İlkİlk ... 74124164172173174175176184 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. Bu şirketler gurubu kan emici bir gurup ve daima halkı sömürür bu günde aynı işi yapıyor

2. Bütün bedelli yapan şirketler kasaya para giriyor diye belli primler yaptı bu adi kan emiciler orda bile farkını belli etti

Nerden girdim bu sahtekarların hissesine endeks 1100 lerden 1300 lere geldi %10 bile gidemedi 1270 e indi hemen %5 geri verdi ********ler vaktimi çalan adilere ucuza hisse veremem beklicem zarar bitene kadar bu adilere para kazandırmayacağım inş.
    Ytd

3. Böyle şirketlere belli oranda hisse geri alım zorunluluğu getirilmeli 25 bin tl kâr nedir ya direk kayyum atanmalı herkes cimere şikayet etsin bunları aynısı tirede olmuştu herkes sikayet yazdı cimere ve kârı 25 milyondan 125 milyona çıkmıştı burada yakinacagimiza şikayet yazalım.

4. Bu gurup kan emici bir gurup!!
    Bir daha bunlara yatırım yapan bin pişman olur demedi demeyin

5. Koskoca Thyao sermayesi 1.380 milyar, İhlgm sermayesi 1 milyar . Böyle giderse geçer. Ettiği kar 25 bin. Böyle 10 sene çalışır biriktirirse ikinci el bir araba alabilir belki. Bu işte bir terslik yok mu? Bu vampirlere kim dur diyecek. Kendi sermayesini artırır garibanın elindeki 3 kuruşa tenezzül eder. Adını değiştirin bari..

6. Son Çeyrekte Genel yönetim ve pazarlama giderlerindeki muazzam artış çok dikkat çekici, topu topu kaç kişi çalışıyorda okadar harcama yapıyorlar ve nerelere reklam vrmişler de okadar para harcamışlar. Sanki kar etmemek için baya pofpoflanmış bir bilanço yollamışlar.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi niteliğinde değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin.

7. Karın tokluğuna çalışıyorlar demekki yıllardır ne yazık bunlara yahu! Kar etmeme diye birşey yok bence. Kitabına uyduruyorlar sadece. Deseler ki şu kadar kar ettik, ihlas finans mudilerine ödeme yapıyoruz bunca yıldır belimizi doğrultamadık diye vallahi içim yanmaz. Ama sanıyorum onu da yapmıyorlar. Adamlar yeminli sanki. Allah zararını kurtaramayanların yardımcısı olsun. (Yatırım tavsiyesi olarak değerlendirmeyin, ayrıca benim zararım da yok.Son bedellide bu sefer olacak diye kandırıldığıma yanıyorum odur vaziyetim.)

8. haftalık usd logaritmik

Hiç log usd bakmamıştım

Hangi formasyona bakacağıma şaşırdım.

Çizsem daha çizilecekte bu kadar yeter. Karışıyor çizgiler.

Sadece takozlar yeter .

İnşaAllah ekmek yiyeceğiz

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 174/223 İlkİlk ... 74124164172173174175176184 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •