Sayfa 163/223 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. arkadaslar mrb.ben rucan satis son tarihi 26si pazartesi biliyodum.simdi vakifbanktan yarina satis emri verdigimde son tarih 23.ü diyor ve satilmayan rucanlar silinecek diyo.son tarih pazartesi degilmi.saygilar

2.  Alıntı Originally Posted by Ahmet271 Yazıyı Oku
    arkadaslar mrb.ben rucan satis son tarihi 26si pazartesi biliyodum.simdi vakifbanktan yarina satis emri verdigimde son tarih 23.ü diyor ve satilmayan rucanlar silinecek diyo.son tarih pazartesi degilmi.saygilar
    Doğru pazartesi, bankanın yatırım bölümüyle görüşün.

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Topikte ACEMİ BORSACI rumuzlu şahıs vardı,investingte görmüştüm millete devamlı gaz veriyordu,bugünlerde pek görmüyorum onu,galiba ceza yedi benim gibi,zaten oraya çokuşmuşlar,bilende yazıyor bilmeyende,bu şahısı daha buradada görmüyorum,galiba R onuda batırdı.

Not=Cevap yazmış,sorun yok.
    Her gördüğün kişiyi aynı kişi sanma bu şekilde insanları zan altında bırakırsın.

4.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    İblisin Sofrasından dayak yemeden kalkabileni tebrik ederim..
    Teşekkür ederim, ihyay bedellisinde beni biraz uğraştırdı ama müco'yu tokadı bastım.

burda şu ana kadar birşey yapmadım,

fırsat olur mu bilmiyorum ama sn. refaba'ya da dediğim gibi zor tahta, zor grup..

is the average of five people around the human..

5. Bankayı aradım, böyle değilmiş. 100.000 rüçhan için 50.000 tl bulundurmak gerekiyor hesapta. Zira bedelli oranı %50. Bu şekilde ifade edildi...

Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    eğer rüçhan aldıysanız
    her rüçhana
    artı
    1 lira ödeyeceksiniz.

6. Yanlış... 50 bin tl gerekiyor.

Alıntı Originally Posted by kağıt avcısı Yazıyı Oku
    ruchan nominal degeri 1 liradır,100000 ruchan icin 100000 lira bulunduracaksınız

7. Arkadaşlar rüçhan kullanmak için son gün 2 Kasım değil mi? 2 Kasıma kadar parayı hesabımıza aktaracak mıyız?

SM-G977N cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by aslan1071 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar rüçhan kullanmak için son gün 2 Kasım değil mi? 2 Kasıma kadar parayı hesabımıza aktaracak mıyız?

SM-G977N cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bedelliye katılmak istemeyenler için rüçhanların alınıp satıldığı rüçhan pazarının kapanma tarihi 26 Ekim pazartesi son gün.

Bedelliye katılmak isteyenler için ise nakit kullanılabilir para tutarının hesapta olması gereken son tarih 2 Kasım pazartesi (saati aracı kurumlara göre değişebilmekte).

Bedelliye katılmak isteyenler aracı kurumları ile irtibata geçip daha detaylı ve doğru bilgi alabilirler.

Yatırım tavsiyesi içermez...

Sayfa 163/223 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •