Sayfa 171/223 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. Rüçhanları senede dönüşmeyen var mı?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,349
     Alıntı Originally Posted by hissedar Yazıyı Oku
    Rüçhanları senede dönüşmeyen var mı?
    Benim var,Anlamadım,esasında geçmesi lazımdı,eti 19'da geçmişti,20 sonrasımı bilmiyorum,İhlas olunca hırsızın alası olur,R tahtası kapandığında hesapta gözükenlerin hepsini E'ye çevirmiştim,bunlar sonradan aldıklarımdı,bunlar geçmemiş hala,üstalik 10 k falan...İhlas olunca çok düşünmek lazım,bunlar Galiptende kötü,dayamışlar sırtını iktidara onlardan güç alıp sayesinde gidiyorlar...Bugün 1.31'den döndü 1.25 kapattı,şimdi satılmayan R belası var,bakalım ne olacak

3.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Benim var,Anlamadım,esasında geçmesi lazımdı,eti 19'da geçmişti,20 sonrasımı bilmiyorum,İhlas olunca hırsızın alası olur,R tahtası kapandığında hesapta gözükenlerin hepsini E'ye çevirmiştim,bunlar sonradan aldıklarımdı,bunlar geçmemiş hala,üstalik 10 k falan...İhlas olunca çok düşünmek lazım,bunlar Galiptende kötü,dayamışlar sırtını iktidara onlardan güç alıp sayesinde gidiyorlar...Bugün 1.31'den döndü 1.25 kapattı,şimdi satılmayan R belası var,bakalım ne olacak
    Nakit bulundurman lazım ve bu naktinde t2 de olmaması lazım. Senet sattıysan geçen salı son gündü.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Benim de aynen öyle...

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku

5. Hah benim yeni geçmiş. İlk tavanda satarız artık

6.  Alıntı Originally Posted by hissedar Yazıyı Oku
    Hah benim yeni geçmiş. İlk tavanda satarız artık
    Daha yolun başı,hemen saymak olmaz ki sayın hissedar.Şaka bir yana herkese hayırlı bol kazançlar .Benim lotlar 18:15 de geçti.

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,349
     Alıntı Originally Posted by hissedar Yazıyı Oku
    Hah benim yeni geçmiş. İlk tavanda satarız artık
    Saat 21'de benimde geçmiş hesaba,saat 21 ne yahu

8. İblis ilk fırsatı değerlendirdi,5 kademe aşağı hemen.Bu baskı izin süre devam eder,taki iblisin paraya ihtiyaç duyacağı zamana kadar.Allah sana unutamayacağın dersler,sıkıntılar versin iblis mücahit.Almışsın hükümetin desteğini insanlara kan kusturuyorsun.İnkar edemezsin iblis çünkü bistin en ucuz 15 hissesinin 4 ü sana ait.Hiçbir üretim yok,kar desen o hiç yok.her bilanço dönemi zarar.Neden hala sana sabreder bu hükümet,neden sırtını sıvazlar.Göstermelik müslüman oluşundan mı?!!Yeter artık bıçak kemiğe dayandı iblis,Allah sanada bir can verdi bize de.Bu hayat elbet bitecek, gel biraz vicdanlı ol ve içimizdeki bu kor ateşi söndür.ytd

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 171/223 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •