Sayfa 77/223 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 609 - 616 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. Çalı arkası yatmaya devam daha maliyet çıkmadı

2. Yarın 1,40 üzeri kapatmasını bekliyorum.ytd

3.  Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    daha yolun başı da eskiler den hisse de kalan varmı acaba?
    vay bee mucotakis, dökmek için her türlü fırıldağı taklayı attın.velhasıl 10 tl de yapsan adi olduğun gerçeği değişmez
    bu sefer iheva ve ihgzt de yaptıgım hatayı yapmayacagıma kendi kendime söz vermiştim sözümün arkasındayım ilk giriş 82- 66 yaptgında oradan alamamıştım fakat daha sonra ecüük daha aldıydım baktım gitti 1.27 geldi 1 altına 1.02 den ecükkk daha derken işte öyle girerken tekrar 1.19 hedef koydugumda tiye alanlar vardı sonra o tiye alanlara hedefimi daha yukarı revize ettigimi söylemiştim bugün geldigimiz noktada sadece dünkü salınışta ihlgm 1.16 yerine holding arttırmak biraz zorlamaydı fakat onada sıra gelecek inş ...
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

4.  Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    daha yolun başı da eskiler den hisse de kalan varmı acaba?
    vay bee mucotakis, dökmek için her türlü fırıldağı taklayı attın.velhasıl 10 tl de yapsan adi olduğun gerçeği değişmez
    Ustadim 3 sene onceki maliyetle dolar altin hesabi yapsak 4 tl olsa anca yuzde 18 kar olacak. Haliyle gidecek yerimiz yok bekliyoruz sabirla

5.  Alıntı Originally Posted by erah24erzincan Yazıyı Oku
    bu sefer iheva ve ihgzt de yaptıgım hatayı yapmayacagıma kendi kendime söz vermiştim sözümün arkasındayım ilk giriş 82- 66 yaptgında oradan alamamıştım fakat daha sonra ecüük daha aldıydım baktım gitti 1.27 geldi 1 altına 1.02 den ecükkk daha derken işte öyle girerken tekrar 1.19 hedef koydugumda tiye alanlar vardı sonra o tiye alanlara hedefimi daha yukarı revize ettigimi söylemiştim bugün geldigimiz noktada sadece dünkü salınışta ihlgm 1.16 yerine holding arttırmak biraz zorlamaydı fakat onada sıra gelecek inş ...
    evet aynı hataya düşmek yok 2020 bunların yılı olacak gibi.a b c farketmez sırası gelen veya hep birlikte,ya bu deveyi güdecek ya da bu diyardan gidecek.
    aciliyet den bir miktar gm satışı dışında sabırla beklemeye devam inşallah.
    aynen ağırlığı holding e kaydırmak şimdilik hata gibi görünse de hepsi değerini bulacaktır.

6.  Alıntı Originally Posted by sokrates35 Yazıyı Oku
    Ne yani !!! Yakın zamanda 0,6x'ları dahi gören kağıttan şimdi 1,14 ten takviye mi yaptım diyorsun demokrat o zaman ya sende para çok ya da başka bir şey var ama çözemedim .
    valla para da çok değil, başka da birşey yok.bildiğin sabırlı ve iyi olacağına inanmış sade vatandaş işte. jeep alma hayali ile 6 yıl önce parasını muco ya kaptırmış esnaf ve çiftçi demokrat.
    siz ne yaptınız sayın sokrates?

7. Demokrat elim 4-5 kere gitti satmaya da dedim satmayı düşünüyorsam satmamam gerekiyor diye.Hep öyle olmadı mı? 1.01 maliyetle beklemeye devam.Nominal olarak zararım çıktı ama reel olarak daha beklemem gerekiyor.İhyaydan çıkmasaydım tamamdı herşey.Nasip böyleymiş.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8. serdar yıldız arkadaş yeni galiba topige emek harcıyor katkı sağlıyor teşekkürler kendisine.
    bu gruba yenilmeyip aldatilma dan kalmayı başarabilen eski arkadaşların dökülmemiş olması sevindirici.
    hep birlikte hakkımızı şirketin gerçek değerini görüp alırız inşallah.

Sayfa 77/223 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •