Sayfa 194/223 İlkİlk ... 94144184192193194195196204 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1.  Alıntı Originally Posted by small_investor_0 Yazıyı Oku
    Şu rezilliğe bak borsa da işlem gören en ucuz 5 kağıttan 3 tanesi bunların ve bu süreçte borsa endeksi rekor kırmış bir çok hisse 2-3 kat artmış, bunlar ise bedelliler ile milyarlar toplamış ancak biz yatırımcılar fiyat olarak bir arpa boyu yol gidememişiz. sana ve seni koruyup kollayanlara, yol verenlere, yaptıklarına göz yumanlara söylenecek o kadar çok şey var ki müCo ama sizler için günaha girmeye değmez. Yiyin efendiler yiyin elbet bu devran böyle kalmaz. Aldığınız onca ahın, yediğiniz kul haklarının hesabını elbet gün gelir ALLAH ın gazabı ile ödersiniz.

Yazık...

Yatırım tavsiyesi içermez...
    Aynen düşüncelerinize katılıyorum borsada yatırım hikaye küçük yatırımcının parasını cebe koymak

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 12 gündür düşüyorsun muco seni ALLAH'a havale ediyorum

3.  Alıntı Originally Posted by Teranova Yazıyı Oku
    12 gündür düşüyorsun muco seni ALLAH'a havale ediyorum
    Allah onun ve sülalesinin b. versin

4.  Alıntı Originally Posted by gezgin3406 Yazıyı Oku
    Allah onun ve sülalesinin b. versin
    Sayın gezgin3406 müCo yu ve sülalesini bilmem ama ALLAH bize müCo gibi bir bela vermiş öyle ki başımızı yerden kaldıramıyoruz.

Artık şuna kanaat getirdim ki bunlarda ALLAH korkusu yok eğer olsaydı bu kadar vebalin kul hakkının altına girmez, senelerce kendilerine beddua ettirmezlerdi.

Rabbim bizi müCo nun şerrinden korusun diyelim yoksa bu kan emici başımıza daha çok çorap örer.

Yatırım tavsiyesi içermez...

5. ekrem imamoğlu kanal istambul,ile ilgili yorum yapınca düştü ben olsam sayın cumhurbaşkanımız yerinde direk askıya çıkarır ihaleye sürecini başlatıp işleme alırdım sonuç olarak ülke yararına inatlaşma değil

Allah'ın on pulunu bekleye dursun on kul
    bir kişiye tam dokuz dokuz kişiye bir pul

kurt yapmaz bu taksimi kuzulara şah olsa
    yaşasın kefenimin kefili kara borsa

7.  Alıntı Originally Posted by wandet68 Yazıyı Oku
    ekrem imamoğlu kanal istambul,ile ilgili yorum yapınca düştü ben olsam sayın cumhurbaşkanımız yerinde direk askıya çıkarır ihaleye sürecini başlatıp işleme alırdım sonuç olarak ülke yararına inatlaşma değil
    Ülke yararına bir sey yok, sadece kanal projesi civarında büyük arsaları kapatanların yararına.

Zaten yeni boru ve ulaşım ağlarından dolayı boğazdan gecen gemi sayısı her yıl sürekli düşüyor ve o gemilerin kanalda gecme zorunluluğu bşke yok. Hadi hepsi kanala yöneldi, yıllık gelir ne olur ki.

Zaten para da yok, hadi var diyelim o kadar paraya yazık. O paralarla Ülkede daha verimli neler neler yapılır.
    Sadece kanal bitmiyor ek köprüler viyadükler metrolar hepsi ek öasraf ve sadece yeni tüketim ekonomisi üretir. Oysa o paralar zorunlu altyapılara ve daimi üretime ekonomisi için kullanılması gerekir.

Havalanı da aynı durum! civarında zamanla arsaları ucuza kapatanlar büyük kazanacak ama ülkenin öillş serveti tğketim ekonomisine harcanıyor.daha fazla yol metro elektrik yskıt. Oysa bu altyapı masraflarına gerek kslmadan sadece havaalanı masrafının çeyreğine Atatürk ( dört şerit ve çok daha güzel binalar ile terminalleri inedecek yeterinceden çok daha fazla kullanılabilecek alan var civarında) ve sabiha gökçen harika duruma getirildi Konum olarakta iklim olarakta ulsşım alt yapısı ve gitgel maliyetleri tasarufları, petrol elektrik çok çok daha uygun. Ama civarında kuruşlardan topla büyük fşyatlara sat için öneceden kapatılacak büyük arsalar yoktu!!

8. yatırımcısına bu kadar eza çektirenlerin Allah belasını versin.

Sayfa 194/223 İlkİlk ... 94144184192193194195196204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •