Sayfa 50/223 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 393 - 400 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. Muco her yolu deniyor millete hisseyi buralardan satabilmek için, halbuki bu millet beklenti içine girmiş iken hisseyi 1,80 lere yürütse daha çok kazanır. Bu potansiyeli var hissenin.

2. Muco hisseyi 1,80 lere doğru yürüt, beklenti millette yüksek ,potansiyel var,

3. Bekliyorlar birisi 13 u kaldırsın diğerleri hemen oradan satışa gece.al sata çok uygun bu fiyatlar

4. İnvesting giriyorum okuyorum yazilanlari , akıl yoksunu geliyor büyük çoğunluğu , biri tavan olacak diyor diğerleri koyun gibi ardından gidiyor, sonra dövüşüyorlar hani tavan olmadı ksndirdin diye, kim atarsa ona inanıyorlar, eğer bu hissenin yatırımcısı buysa MAL dolu. İşimiz çok zor. Burada da kimse yazmıyor. Demekki burdakilerde investingdekilerle aynı kişiler.

5. Patron bu kadar MAL i bir daha bir arada bulamazsın , bak beklentileri 3 lira 5 lira 1,80 lere götür 2 yi goster , millet dolusur hisseye, beklentileri karşıla, sen kazanirsin. Birdaha bu kadar MAL i bir arada bulamazsin

6. Söz gümüş ise,sükut altındır.

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. alıntıdır

8.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    İnvesting giriyorum okuyorum yazilanlari , akıl yoksunu geliyor büyük çoğunluğu , biri tavan olacak diyor diğerleri koyun gibi ardından gidiyor, sonra dövüşüyorlar hani tavan olmadı ksndirdin diye, kim atarsa ona inanıyorlar, eğer bu hissenin yatırımcısı buysa MAL dolu. İşimiz çok zor. Burada da kimse yazmıyor. Demekki burdakilerde investingdekilerle aynı kişiler.
    ınvestıng sıtesınde tum hısselerde oyle yorumlar var sadece buna ozel degıl bazen bakıyorum mıdem bulanıyor valla

Sayfa 50/223 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •