Sayfa 76/223 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 601 - 608 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. alıntıdır.

2. Çok ky var o yüzden de en ufak kotumserligi aşağı basıp mal toplama için kullanıyor, bizim borsada çok cahil yatırımcı var, investingde o kadar bilmeden kulaktan duyma bilgiyle borsaya girip ardından da borsa bilgini imiş gibi geçinen çok cahil var ,onlari indirmeden 2 lere gitmeyecek gibi ,1,30 1,50 arasında bir zaman oyalanir diye düşünüyorum.adam yarın 1,28 gapli açar diyor investingde ,GAP ne zaman nasıl olusur zerre bilmeden, bre deyyus dün hisse 1,34 gördü 1,36 açarsa ancak 1,35 de GAP olur , birde ahkam kesiyor lar. Bilmeden girerler ve yolunup kaz gibi giderler sonra

3. Dunki dediğim gibi yeni direnç 1,31 oldu artık, son zamanlarda bir huyu var BIST eksi açınca bu yukarı gidiyor, BIST artı açıp eksiye gidince aşağı veya o gün biste göre hareket ediyor. Dikkat edin görün .ben bugün 1,31 tekrar deneyecegini düşünüyorum, umarım kırıp gider 1,36 lara

4. Sin bir duzeltme yapti birazdan 1,31 e kadar çizmesi lazım ,ytd

5. Ula 2 kademede dunya hacım yaptın beee

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Dunki dediğim gibi yeni direnç 1,31 oldu artık, son zamanlarda bir huyu var BIST eksi açınca bu yukarı gidiyor, BIST artı açıp eksiye gidince aşağı veya o gün biste göre hareket ediyor. Dikkat edin görün .ben bugün 1,31 tekrar deneyecegini düşünüyorum, umarım kırıp gider 1,36 lara
    Düşündüğüm gibi kapattı, yarın ki hedef 1,42 bakalım kirarsa 1,47 olur

7. daha yolun başı da eskiler den hisse de kalan varmı acaba?
    vay bee mucotakis, dökmek için her türlü fırıldağı taklayı attın.velhasıl 10 tl de yapsan adi olduğun gerçeği değişmez

8. Demokrat bey ben hissedeyim....yarısını daha önce satmıştım...

Sayfa 76/223 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •