Sayfa 178/223 İlkİlk ... 78128168176177178179180188 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. Aaaa evet Maradonayı hedefime geldiğinde ekleyeceğim unutmadım.

2. Bu ihlgm çoğu kişinin ayarını bozmuş.
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

3. İhlas grubu neden ihlas finansı tekrar açmaz hissemiz kaldı bilen duyan varmı
    Ne olacak bu iş

4.  Alıntı Originally Posted by Macar Yazıyı Oku
    İhlas grubu neden ihlas finansı tekrar açmaz hissemiz kaldı bilen duyan varmı
    Ne olacak bu iş
    İhlas Finans'ı tekrar açıp mudilerin paralarını verecek kadar vicdan sahibi mi olsunlar?
    Adamlar İhlas girişim sermayesini kurdu.
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

5. İhlas finansta alacağı kalan binlerce müşteri var ama muhatap bile bulamıyorlar . Sözde müslümanlar ya. Kul hakkı ya...

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Blues and Jazz Yazıyı Oku
    İhlas Finans'ı tekrar açıp mudilerin paralarını verecek kadar vicdan sahibi mi olsunlar?
    Adamlar İhlas girişim sermayesini kurdu.
    Holding kar ediyor, kim mezara götürmüş parayı
    Derdim parasında değil yalnız ilk emeklerimin üstüne oturulması benim zoruma gidiyor
    O zaman işlerin kötüydü şimdi herşey güllük gülistanlık açın şu tahtayı
    Yazıktır günahtır yalan dünya
    Allah büyük
    İnşallah ölmeden kalan paramı alacağım bunlardan

7. Altın kural :

Sabr ile def-i hacet eyleyen , mermerde tahribat eyler ..

Al sat turşusunu kur tavsiyesi değildir

8.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    #ihlgm Dünyanın bütün me$hurlari bu hissenin peşinde. ingiltere krali,*rahmetli*ba$kan kenedi,*tacsiz kral*pele, bakkenbauer, kaleci mayer, nadya komanaçi, bricit bardo, fenerbahceli cemil. hepsi $ohretlerini bu hisseye borcludurlarrrrrrrrrrrrrrrrr
    Eskilere götürdün beni evet o neşeli filmler ,oyuncular,arkadaşlıklar,dostluklar,huzur,paylaşım vb nerdee şimdilerde dostum arkadaşım kardeşim dediklerin insanın gözünü çıkarmaya çalışıyor..Şener Şen abimizede geçmiş olsun dileklerinde bulunuyor, selam gönderiyorum..

Sayfa 178/223 İlkİlk ... 78128168176177178179180188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •