Sayfa 48/223 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 377 - 384 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. 20 senedir borsadayım ve daha dolmayan GAP görmedim !! Bu hisseye en çok inanan benim ve 0.92 den 70.000 lot aldım ve 3 defa 1.26 yı denedi ve geçemedi ama güvendiğim için satmadım ! Çünkü kanal İstanbul beklentisini bildiğim ve hissenin nerelere gidebileceğini tahmin ettiğim için satmadım , sonra 0.97 deki GAP i gördüm ama bu kadar yabancı alımı , kanal İstanbul beklentisi , fiyat olmus 1.25 ler ihtimal vermedim 0.96 ve satmadım !! Sonuç !!! Getirdilermi getirdiler ve bugün tramp denen g.t ün açıklamalarıyla fiyatlar uçtu !! Yine GAP var ve 5 kademe bomboş !! Herkesin kendi kararı ama o GAP dolarrrrrr. O GAP dolmadanda ben tekrar alım yapmam mesela !! 1.02 bekliycem sonra ne yapar onu goricez . Y.t.d

2.  Alıntı Originally Posted by moj49 Yazıyı Oku
    20 senedir borsadayım ve daha dolmayan GAP görmedim !! Bu hisseye en çok inanan benim ve 0.92 den 70.000 lot aldım ve 3 defa 1.26 yı denedi ve geçemedi ama güvendiğim için satmadım ! Çünkü kanal İstanbul beklentisini bildiğim ve hissenin nerelere gidebileceğini tahmin ettiğim için satmadım , sonra 0.97 deki GAP i gördüm ama bu kadar yabancı alımı , kanal İstanbul beklentisi , fiyat olmus 1.25 ler ihtimal vermedim 0.96 ve satmadım !! Sonuç !!! Getirdilermi getirdiler ve bugün tramp denen g.t ün açıklamalarıyla fiyatlar uçtu !! Yine GAP var ve 5 kademe bomboş !! Herkesin kendi kararı ama o GAP dolarrrrrr. O GAP dolmadanda ben tekrar alım yapmam mesela !! 1.02 bekliycem sonra ne yapar onu goricez . Y.t.d
    bugün bist in neredeyse yarısı belki daha fazlası gap bıraktı.hepsi gap ı doldurmaya kalkışsa ortalık toz duman olur.
    gap ı düşünemedim 1.07 den bam bam bam bakalım ne olacak hayırlısı olsun diyelim.

3. Bırakın Gabı kebanı
    Keyfinize bakın. Hisse ,%15 görmüş bugün %11+ kapatmış gaba dönecek diyen satsın aşağıdan alsın..
    Hissese açığa satış ve kredili işlem yasağı var ama 110 milyon işlem yapmış.ortalamanin üstünde kapamış.
    Çinliler ile ortak altyapı işleri yapmak için sirket ortak olmuş. Herkes Kanal İstanbul'u yaparsa Çinliler yapar diyor..kendine güvenen satsın aşağıdan alsın...
    YTD.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by AsilTurk1434 Yazıyı Oku
    Bırakın Gabı kebanı
    Keyfinize bakın. Hisse ,%15 görmüş bugün %11+ kapatmış gaba dönecek diyen satsın aşağıdan alsın..
    Hissese açığa satış ve kredili işlem yasağı var ama 110 milyon işlem yapmış.ortalamanin üstünde kapamış.
    Çinliler ile ortak altyapı işleri yapmak için sirket ortak olmuş. Herkes Kanal İstanbul'u yaparsa Çinliler yapar diyor..kendine güvenen satsın aşağıdan alsın...
    YTD.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    üstüne söz söylenemez artık NOKTA

5. GAP ayrıca 5 kedeme değil 2 kademe, dün 1,03 görmüştü, bugün 1,06 değdi dolayısı ile 1,04 ve ,05 de GAP oluştu sadece. Bunu belirtmek istedim

6. #IHLGM hissesinde bazı kalemlerinde astronomik değişiklikler var. Videonun ismi biraz değişik ......neden böyle dedim videoyu izleyince daha iyi anlayacaksınız.

https://www.youtube.com/watch?v=_ymndeMTVCY
    Hisselerin Temel Analiz videolarının yayınlandığı youtube kanalımı izleyebilirsiniz.
    https://www.youtube.com/channel/UCeE...UP3xw/featured

7. 1453 asiltürk ve demokrat a ve adam akıllı adam olanlara yazıyorum gerisi beni ilgilendirmez 2 3 aydır yazmıyorum neden çünkü gerçek bilgileri yazıyoruz oradan çıkıyor sen onun yani patronun adamısın diyor boş boş yazılar yazıyor ben olmayan hiç birşey yazmadım ensom şöyle bir bilgi var

8. 7 ocak tarihinde 3 maden işletme izni aldı 2tanesi ayvalık kurşun. Çinko 1tane de Hakkari deyine kurşun çinko kurşun çinko nun ton fiyatları 14bin ve11bin TL. Zaten bu şirketin adı ihlgyo mu yoksaihlgyo ve proje geliştirmemi. Zavallının biri başka bir sitede yok bilmem kaç kuruşa düşecek yazmış maynette yazıklar olsun böyle yaza yaza insanları zarara sokuyorsunuz bunun sahibi ki hayatımda görmedim geri zekalı mı 2kere bedelli yapmış grup şirketlerine 500 600 trilyon para konmuş e buadam bu parayı neden koyuyor asılsoru bu yok öyle yaptı yok şöyle yaptı hepsi fasa fisoooo. Ytd iyi akşamlar 1453 hasan Akdoğan

Sayfa 48/223 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •