Sayfa 200/223 İlkİlk ... 100150190198199200201202210 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/920701

Sermaye arttırımından elde edilen fonun kullanımı ile ilgili kap.

İnşaat projeleri ile ilgili nakit çıkışları 38.360.000 TL (Devam eden hangi projeye/projelere harcadın?)
    Finansman niteliğindeki işlemler 49.697.500 (Borç mu ödedin faiz mi ödedin detay niye yok?
    Ticari faaliyetlere ilişkin ödemeler ve diğer 16.704.164 (Bu diğer ne demek, diğer in TL karşılığı nedir)

3 satır yazı gönder 105 milyonu harcadım de oh mis gibi.

2.  Alıntı Originally Posted by small_investor_0 Yazıyı Oku
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/920701

Sermaye arttırımından elde edilen fonun kullanımı ile ilgili kap.

İnşaat projeleri ile ilgili nakit çıkışları 38.360.000 TL (Devam eden hangi projeye/projelere harcadın?)
    Finansman niteliğindeki işlemler 49.697.500 (Borç mu ödedin faiz mi ödedin detay niye yok?
    Ticari faaliyetlere ilişkin ödemeler ve diğer 16.704.164 (Bu diğer ne demek, diğer in TL karşılığı nedir)

3 satır yazı gönder 105 milyonu harcadım de oh mis gibi.
    balık baştan kokuyor yani onu koruyup kollayanlar nereye ne harcadıklarını kime hangi yandaşa neleri peşkeş çekip ödeme yaptıkların halka,millete açıklıyorlarmı hep beraber kardeş kardeş çalıyorlar işte hemde vatandaşın gözünün içine baka baka ..Mücahit Ören ,yıllardır yatırımcılarının kanını emdiği gibi devletin kasasındanda çalıyor,alıyor,istiyor veriyorla işleri oldukça güzel ve yolunda gidiyor bu dünyada işleri tıkırında hesap soranda yok tüm kapılar açık ona tıpkı daha düne kadar hain,kalleş Fethullah gülen'e devletin para kasalarını ardına kadar açtıkları,onu koruyup kolladıkları,karşılıklı çıkar ilişkileri oldukları gibi şimdi ise Mücahit Ören onun yerini almıştır yani düşmanımın düşmanı benim dostumdur misali ama bilmiyorlarki Mücahit Ören efendide fethullah gülen kadar americana vatandaşıdır ve tehlikeli ve kalleştir..Allah'a havale ediyorum cümle hainleri ve dostlarını..

3. Helal olsun İhlas gayrimenkul tek bir arazisi olmadan Kanal İstanbul'da tavan olabiliyor. Tebrikler spec

4.  Alıntı Originally Posted by dandanakan1453 Yazıyı Oku
    Helal olsun İhlas gayrimenkul tek bir arazisi olmadan Kanal İstanbul'da tavan olabiliyor. Tebrikler spec
    Acaba tek bir arazisi yokmu kanal boyu öyle dersin nereden biliyorsun ben o kanal boyu ne kadar devasa arazilerinin olduğunu tek tek harita üstünde gösterirsem sonra yediririm sana tebriklerini..

5. gayet güzel ekmek var.ne yapacaksın arsayı araziyi, emlak vergisi çıkar başa bela.

6. Son takas paylaşabilirseniz sevinirim

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım Kesinlikle Yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Kelin ilacı olsa Başına Sürer....

7. İt oğlu it mu Co it beş şirketine bedelli yaptı , bunlardan holding ve ihgm den her birinden en az 200 milyondan 400 milyon carptiysa, diğer ucundende 100 milyondan 300 milyonda onlardan 700 milyon milleti çarpmıştir, bunun 300 milyonunu himmet verdiyse buna müsade edenlere en tepedilekilere yarısıda kendine kalır, yıllık iyi para çarpıyor adam ama, şirketin ismi de ihlas müslüman işi tam da.

8.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    İt oğlu it mu Co it beş şirketine bedelli yaptı , bunlardan holding ve ihgm den her birinden en az 200 milyondan 400 milyon carptiysa, diğer ucundende 100 milyondan 300 milyonda onlardan 700 milyon milleti çarpmıştir, bunun 300 milyonunu himmet verdiyse buna müsade edenlere en tepedilekilere yarısıda kendine kalır, yıllık iyi para çarpıyor adam ama, şirketin ismi de ihlas müslüman işi tam da.
    Bunlar ile Müslümanlığı aynı cümle içinde kullanmak bile bizi günaha sokar.

Geçen yüzyıldan bu zamana (özellikle son 50 yıldır) kendilerine sözde cemaat diyerek bir araya gelen insan topluluklarının yaptıkları tek bir şey var çıkar ve amaçları için dinimizi bir araç gibi kullanıp istismar etmek.

Kimi güç için kimi iktidar için kimi para için dini değerler üzerinden millete oynuyorlar ve bana göre İslamın en büyük düşmanı bunlar. İslam a en çok da bu tarz oluşumlar zarar veriyor. Üstelik bu tarz oluşumların, İslam ı gerçek yüzlerini maskelemek için kullanan hainlerin ve onlara verilen primlerin ne kadar tehlikeli ve ağır sonuçlara sebep olduğunu/olacağını Devlet ve Millet olarak yakın zamanda yaşayıp gördük.

Velhasıl bunlar sadece tacir ve ticaretlerinde kazanç elde etmek için Dinimizi istismar ediyorlar. Tabi bir de bunların arkasında duran bunların her yaptığına göz yuman yöneticiler var ama inanıyorum ki bu tarz varlıklar bir gün ALLAH ın adaletinden hak ettiklerini alacaklardır. Tek duam bunu yaşıyorken almaları.

Sadece kişisel görüşlerimi içeren bir yorumdur dikkate almayınız.

Sayfa 200/223 İlkİlk ... 100150190198199200201202210 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •