Sayfa 37/223 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 289 - 296 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. Uzun uzun bir bekleyiş kırmızı mumlar yandı aşağıya nazlı nazlı , kardeşleri primlendi seneye kadar beklemek gerek artık ;))
    Bu projenin de yapımına taş koymazlar yada ötelenmez ise güzel yeşil yeşil mumlar görürüz tahtada ;)))

2. Gerel diye bir hisse elektrikli araçlar için şarj istasyonları kuracak söylentisi üzerine kısacık sürede 1lerden 6 hatta 7 lere fırlamış,alım fırsatı bile vermiyordu.Eğer kanalistanbul projeiyle azıcık bir bağı olsaydı benzer sıçramayı ihlgm için de görmeli değil miydik.İHLGM bedelli kar açıklaması vs vs bir çok pozitif potansiyeline rağmen 90 kuruşlardan soluksuz 66 kuruşa düştü,bir yıl süründürdüğü yetmezmiş gibi yani,sonrasında tekrar eski rakamınageldi,sanki prim yapmış algısı yapılıyor,ne kadar iğ-renç bir kağıt bu ihlgm

3. İhlas ve iheva nın elindeki büyük miktar ihlgm hisseleri satıp bastılar aşağı.

Bununla birlikte İhlas ve iheva elindeki diğer kalan diğer hisselerinde satabilir diye yatırımcılarda tedirginlik oluştu, Ama bu defa ters köşe yapıp toplayarak yukarı vurdular,

Eğer daha fazla hisse satmışlarsa, bu defa yukarı doğru toplayarak olayı tamamlamışlardır. Dümen dolap işler

4. Eğer kanal İstanbul projesini üstlenirlerse, kanal tamamlanana kadar çok önemli bir katma değer oluşur.

75 milyar dolarlık projede üç beş senede kaç milyar dolar kar çıkarırlar? Be bugünkü şşrket özsermayesini göre kaç kat? Yani şirket üç beş yolda kaç kat büyüyecek. Bu hesaplar önemli. Ama daha önemli olan gerçekten Çinlilere ortak olarak kanal İstanbul projesinde ihale yüklenicisi olabilecekler mi

5. "Çinlilerle ortak olarak kanal İstanbul projesinde ihale yüklenicisi olabilecekler mi ?" İşte kafalarda bu soru bu beklenti var olduğu sürece daha yukarı yönü var demektir diyor ve beklemeye devam diyorum kendi adıma .

Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Eğer kanal İstanbul projesini üstlenirlerse, kanal tamamlanana kadar çok önemli bir katma değer oluşur.

75 milyar dolarlık projede üç beş senede kaç milyar dolar kar çıkarırlar? Be bugünkü şşrket özsermayesini göre kaç kat? Yani şirket üç beş yolda kaç kat büyüyecek. Bu hesaplar önemli. Ama daha önemli olan gerçekten Çinlilere ortak olarak kanal İstanbul projesinde ihale yüklenicisi olabilecekler mi
    75 milyar dolar değil 75 milyar TL öngörülen proje bedeli.

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

7. hiç bişey yazmadan sadece okuyarak izlemeye devam buralarda oyalanmaya devam etme şansıda olasılığıda yok çok iyi biliyorlar bu hareket ivmelenmezse birileri ivmelenmeye başlayacak buda gereksiz bir zorluğa sebebiyet verecektir yapma kendini de mevcuttakileride üzme yoksa mevcut artacak bundan eminim sizde biliyorsunuz zaten gerektiği gibide gecikmelide olsa yola revan oldu gereksiz panik yaptırmaya çalışma hamleleri olursa beklentinin tersi bi durumla karşılaşacaklar bunuda biliyorlar sanıyorum tüm lisansları iptal edip yeni yılda ekran izlemeden uzuuun(yıllar) bir bekleyişe geçmeli diye düşünüyorum kendi adıma. not son 3 gün eksi kapaması çok iyi oldu bi düşünün 3 gündür eksi kapıyor ama toplamda aylık kapanışta zirvenin sadece 5 kuruş altında bir kapanış oldu oda kademe alışta yani totalde 4 kuruş ama algıda 3 gündür eksi kapıyoruz az sinirlerinizi zinde tutun
    şimdi bana kızıp sert bi aşağı yapmıyolar mı al sana 4 *4 kuruş meydan okuyorum hıh yaparsınız hadi hodri meydan ;)

8. alıntıdır.

Sayfa 37/223 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •