Sayfa 189/223 İlkİlk ... 89139179187188189190191199 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

Cool

Gana da bulunan iştiraki altın madeni ve altın rafinerisi şimdiki hisse değerinin kaç kat üstünde olabilir. ben hayal edemiyorum. İhlas Mining. yaz. google açar gösterir.11 temmuz 2008 tarihli Dünya Gazetesi haberine bakabilirsiniz. %90 ihlgm ye ait. 2008 rakamları ile 328,185 TL sermaye ile kurulmuş.(yeniden değerlemesi ve kur farkını bile dikkate almadan (diğer 8 adet iştiraklerini saymıyorum bile).bunları konuşan kimse yok bu hissede.yani demem o ki kafalarını kuma istedikleri kadar soksunlar. dötleri açıkta. elbet birileri gelip o döte ŞAPLAK atar. bekleyelim, gülelim.
    yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.şahsi değerlendirmelerimdir.

Ülkemizde bulunan maden arama sahaları için alınmış kaç adet ruhsata sahip bunu bilmiyorum. Almad elindeki bir kaç ruhsatı Koç grubuna sattı. On kat fiyat artışı yaptı iştiraki ihlas madencilik te acaba böylesi bir durumda ne kadar fiyatlar. Tarih tekerrürden ibarettir derler. Bu hisse sadece ihmad iken on kat arttı. Eski Okan tekstil ihmad oldu. Şimdi de ihmad ihglm oldu. Aynı şovu bekliyorum. Hadi hayırlısı yine uyku tutmadı bari mektup yazalım

3. uyuz adamların uyuz hissesinden ne beklenilebilir ki...

4. az sabır İNŞALLAH şöyle bi 1.60 kırsın bakalım ozan bir şeyler olur herralde kesinlikle y.t tafsiyesi degildir

5. #IHLAS Holding'in %90 bedelli sermaye artırımını onayladı. Şirket önümüzdeki günlerde sermaye artırım tarihlerini açıklayacak.
    Bu #IHLGM'ye de yarar.

Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by mooses Yazıyı Oku
    #IHLAS Holding'in %90 bedelli sermaye artırımını onayladı. Şirket önümüzdeki günlerde sermaye artırım tarihlerini açıklayacak.
    Bu #IHLGM'ye de yarar.

Sayın mooses biz gayrimenkulün kendi bedellisinden bir hayır görmedik, bölündüğü fiyatı 4 ay sonra bir defa geçebildi ki sonrasında hızla tekrar aşağı çekildi. Hal böyle iken holdingin bedellisinden ne hayır bekleyeceğiz ki. Ama yine de inşAllah sizin dediğiniz gibi olur.

Yatırım tavsiyesi içermez...

7. small_investor kardeş doğru söylüyor.. Adam bedelli yapıyor ama aldığını cebine indiriyor..Bu güne dek yatırımcılar 1 kuruşluk hayrımı oldu hırsızoğlu dolandırıcı zalim..Allah ıslah eylesin..

8. bir arkadaştan alıntıdır.

ihlas pazartesi bölünüyor ! 22 sine kadar sürec devam edecek bu süreçte volativ günleri olabilir !

ihlas eski lotların fiyatı nominale yakin ! muhtemelen ky. nin yeni ye katilimi oldukca az olur...dolayisi ile ruchan satisi olur pazarda...ruchanlari patron karsilayacak...bedelliye nakit yaratmak icin gyo ve ihyay gibi bedelli sureci tamamlanmis tahtalarda ilgi olusturup kendine nakit saglamak isteyebilir mi ! bakacaz haftaya....

Sayfa 189/223 İlkİlk ... 89139179187188189190191199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •