Sayfa 94/223 İlkİlk ... 44849293949596104144194 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 745 - 752 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. Bilançonun havası bitti, endekse hassasiyeti arttı. endeks 112.000'in altında kapatırsa 1,30-1,31; biraz toparlayıp 113.000'in üzerinde kapatırsa 1,36-1,37 olur diye tahmin ediyorum seans sonunda.

2. millete çaktı diyorsunuz, ya 3500_ borsada çakmasımı kalmış, gayet normal, gmyo,lar zarar görmez ,merkez bank, faizi düşürdükçe bunlara yarar, bu fiyata kağıt mı kaldı, yarın borsa toparladığında ardından bakarsınız, ha , bide alıcı var 350,milyon lot işlem olacak ama taban olmuyor ölemi,bence komiksiniz, kağıt bal gibi gidecek eli mahküm bu yüzden panik yapmayın,insanlarında duyguları ile oynamayın, bu havada bu kadar ytd. kendi fikrim, beni bağlar...

3.  Alıntı Originally Posted by karayel52 Yazıyı Oku
    millete çaktı diyorsunuz, ya 3500_ borsada çakmasımı kalmış, gayet normal, gmyo,lar zarar görmez ,merkez bank, faizi düşürdükçe bunlara yarar, bu fiyata kağıt mı kaldı, yarın borsa toparladığında ardından bakarsınız, ha , bide alıcı var 350,milyon lot işlem olacak ama taban olmuyor ölemi,bence komiksiniz, kağıt bal gibi gidecek eli mahküm bu yüzden panik yapmayın,insanlarında duyguları ile oynamayın, bu havada bu kadar ytd. kendi fikrim, beni bağlar...
    Sayın karayel52 ben kimsenin duyguları ile oynamak,kimseyi etkilemek için kesinlikle söylemedim.yazdiklarimi iyi okuyun bende o satılan lotlarin ne amaçla satıldığını üstü kapalı yazdım.Faizler elbette gyo lara yarar ama bize yaramadı,inşallah bundan sonra yarar.Bir yere gittiğimde yok,senden çok kagidima sahip çıkıyorum ve portföyü buyutuyorum.Herkesin Regaip kandili mübarek olsun..

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by aks16 Yazıyı Oku
    Emin misin alet yada gazete alıyor musun?
    Anlayamadım ? Alet anliyormusun nedemek ?
    Gazete derken ?

5. Sabah 1.30 u gösterip akşam 1. 24 e indirmek nedir?
    Ele vermedir... Çakmadır..

6. Bu hissede girdiğimden beri ilk kez bugün tavan bekliyorum yada tavana yakın..İnşallah hep beraber kazanırız.kesinlkle ytd!!!!

7.  Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    Bu hissede girdiğimden beri ilk kez bugün tavan bekliyorum yada tavana yakın..İnşallah hep beraber kazanırız.kesinlkle ytd!!!!
    İnsallah , dün sağlam durdu bugünde akşam kapanusta 38-39 kapatırsa yarın için çok umutluyum

8. Perşembe günü bilançoyu fiyatlarken 1,45 leri gördü.Ancak endeksteki 4000 puanlık düşüş işi yarım bıraktı.Cuma zaten borsamız tümden göçmüştü genel olarak.Endeks buralarda kalırsa bilanço etkisi devam edebilir.

Sayfa 94/223 İlkİlk ... 44849293949596104144194 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •