Sayfa 78/223 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 617 - 624 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. 1,45 den sonra 1 lira maliyet altindaki ky yuzde 70 i satar cikar

2.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    1,45 den sonra 1 lira maliyet altindaki ky yuzde 70 i satar cikar
    Dediğin rakamın çok az altında maliyetim 2 bedelli gördüm bekleme maliyetini düşünüp üzerine koy 2xx ler anca kurtarır onun için 1.45 üzeri kesmez tekrar 1 e bile indirse satmak yok.

3. Herkese hayırlı akşamlar,nihayet maliyeti kurtarabildik.Sabrımızın ödülünü inşallah alırız.Burada olan tüm arkadaşların şansı bol olsun,başta sayın demkrat76 olmak üzere inşallah herkes hayaline kavuşurr!!

4. Ben bir kısmıyla şatıs yapmıs bulundum dırek kaptı al sat yapayım derken sattırdı ama aldırmadı
    Netıce olarak karla verdım benden alanda kazansın inş.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Eskilerin -artık kaç kişi kaldıysa- beklediğine, yenilerin de -eskilerden olmadan- aldığına değer inşallah. eraherzincan bey ve Demokrat beye selam. albul72 kardeşim, yaşadığınız ve burada paylaştığınız bazı şeylerin telafisi yok belki ama umarım içimizden en çok siz kazanırsınız. Birazcık teselli olur belki

6. 1 seneden fazla oldu bekliyoruz demokrat, hayekleri, sokratesleri, maydanozlu kamili gönderdik, hiç yazmıyordum misafir olarak bakıyorduk, sabrım taştı anda yazmaya başladım, çok şükür yükseliş başladı inşallah suni değildir, bize yaşattığı psikolojik harpları unutmadık, saçlarım beyazladı bu yüzden, hala zarardayım kara geçemedim

7.  Alıntı Originally Posted by Karaşın Yazıyı Oku
    Eskilerin -artık kaç kişi kaldıysa- beklediğine, yenilerin de -eskilerden olmadan- aldığına değer inşallah. eraherzincan bey ve Demokrat beye selam. albul72 kardeşim, yaşadığınız ve burada paylaştığınız bazı şeylerin telafisi yok belki ama umarım içimizden en çok siz kazanırsınız. Birazcık teselli olur belki
    Dilekleriniz için teşekkür ederim,hatırlamanız bile benim için onur verici.Evet artık dönüşü olmayan bir çıkmazadayım ama hayat devam ediyor,daha öncede yazmıştım artık kazanmak yada kaybetmek umurumda değil,ama gidebildiğim kadar gideceğim,yeni bir umut ve hayat için...

8. bol kazançlar vagon son silkelemelerle stoplarıda patlatarak baya kişiyi döktü şaka maka bayadır hissedeyim fmizp ten sonra en cok beklediğim hisse hedef belirtmek istemiyorum herkesin kendine göre bir hedefi vardır zaten

Sayfa 78/223 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •