Sayfa 93/223 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 737 - 744 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. ihlgm

Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Kar iyide dün bunu patron ve muco bilmiyor muyduki hisseyi yükseltmesi, tuttu birde 1,33 den herkes alsin diye kırmızı satıcılı kapattı.bugun kanımca 1,39 Lara şurup ordan 1,20 lere indirmezler bari tekrar. Bunlardan herşey beklenir.
    inşallah yükseltirler.bizlerde biraz nefes alıriz

2.  Alıntı Originally Posted by manisali Yazıyı Oku
    Adam haşlanan kurbağa misali, sürekli ky ye malı yediriyor. Azar azar. Kimi duysam ihlgm almış. Herkeste ihlgm var. Kolay değil 300 milyon lotu yedirecek. Hala burada mal topluyor diyenler var. Yok kanal projesi, aya yol yapacak geçin bunları. Hep böyle başlar. Sonra ağlaşmalar mücoya küfürler devam eder. Bu tosun un büyüğü.
    İşte tam dediğim gibi.
    Böyle güzel bir bilanço sonrası en az 1 tavan beklenir. Zaten bu bilanço bunun için gönderildi. Oltaya takılanlar takıldı. Daha satılacak çok mal var. Beleş gelmiş 300 milyon lot.

3. Sasirmadim,bilancoyu *** etti iblis. Tam kaos ortamında bilancoyu açıkladı,bence kasten yaptı.

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    Sasirmadim,bilancoyu *** etti iblis. Tam kaos ortamında bilancoyu açıkladı,bence kasten yaptı.

1.41 üstünde kalamadi bende,1.38 ve 37 den boşalttım .
    Peki bilancoyu bu havada açıkladı p.c etti
    Ne yapmaya çalışıyor ?
    Kağıt yükselince kendide 2.5 TL den 3 TL den satacak ky , kendide para kazanacak ne yapmaya çalışıyor onu çözemedim .

Emin misin alet yada gazete alıyor musun?
     Alıntı Originally Posted by overstar35 Yazıyı Oku
    1.41 üstünde kalamadi bende,1.38 ve 37 den boşalttım .
    Peki bilancoyu bu havada açıkladı p.c etti
    Ne yapmaya çalışıyor ?
    Kağıt yükselince kendide 2.5 TL den 3 TL den satacak ky , kendide para kazanacak ne yapmaya çalışıyor onu çözemedim .
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

6. Ukalalik yapmak ismemem ama elinde belesten gelen 300 kusur milyon lot var ,bunların bir kısmını ekimdeki uç kâğıt oyununda satmış gösterdi,simdi geri kalani agir agir satıyor bence.Ama ekim ayındaki lotlar aslında arka bahçede saklı.ytd

7. Millete çaktı bilanço sevdasına iblis,Allah ıslah etsin bu mübarek günde.Tamamen art niyettir bu.

8.  Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    Ukalalik yapmak ismemem ama elinde belesten gelen 300 kusur milyon lot var ,bunların bir kısmını ekimdeki uç kâğıt oyununda satmış gösterdi,simdi geri kalani agir agir satıyor bence.Ama ekim ayındaki lotlar aslında arka bahçede saklı.ytd

Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    Millete çaktı bilanço sevdasına iblis,Allah ıslah etsin bu mübarek günde.Tamamen art niyettir bu.

Üstat şu anda bence de tam olarak yapılan budur. Teşhisinizi tebrik ediyorum.

Sayfa 93/223 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •