Sayfa 112/223 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 889 - 896 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1.  Alıntı Originally Posted by hürkan Yazıyı Oku
    o nasıl trend öyle, kendi başına salmış koltukta uzanmış dayı misali başı yok ortası yok

trendlere gel
    siz dalga gecesiniz eğlenesiniz diye boyle cizdim doğrusunu siz cizin millet öğrensin ..

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    siz dalga gecesiniz eğlenesiniz diye boyle cizdim doğrusunu siz cizin millet öğrensin ..
    takma sen kardeşim.verdiğin moral yeter bize.

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    o grafikte olan olsa olsa fincan kulptur.. gerisi mavra

4. 5 13 21 50 hepsi ayni yere geldi nerdeyse.
    Icimoku dan kafayi cikarmis..
    Endeks bozmasa sert cikacak gibi
     Alıntı Originally Posted by hürkan Yazıyı Oku
    o grafikte olan olsa olsa fincan kulptur.. gerisi mavra
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bu uyuz Hissenin fiyatında IMKB de hisse yok. Kanal İstanbul'u bu yapsa bile bu baskıyla çıkması zor.

6. 30 mayısta genel kurul var.e imza ile katılıp becereksiz yöneticilerin ibra edilmesi maddesine red oyu vereceğim.tüm yatırımcılar bu şekilde red oyu verip ibra edilmezlerse ardından yönetici ler hakkında şirketi ve biz yatırımcıları zarara uğrattıkları için dava açılabilir.

Egeli Co' ya bakıyorum senin anana bile sövmüyorum sadece bakıyorum
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

8. bunlar hakkında bir kelime ettim,1 ceza aldım,hissenin gideri çok ama bunlar şeytana papucu ters giydirir ,yine sölicem,ihlas,ülker,ciner, doğan holding, bunlardan kimseye ekmek çıkmaz , ihlgm, brüt satışları uçmuş nasıl oluyorsa 1 lira hisse, şok markette ole böle dediler , 5 milyonluk blanço ile ele verdiler,gözde 10 yıldır aynı fıyatta aynı yerde, dost acı söler diyen varsa doğruluk derecesini ona bırakıyorum hayırlı kazançlar

Sayfa 112/223 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •