Special Days Image
Sayfa 69/223 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 545 - 552 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Hergun hissenin kademelerini takip eden biri olarak, City den alanda satanda muco ve tayfası.aynen alım satimlari hareketleri yerli ler gibiydi, yani kısaca yabancı alıp sonrada satmadı. Onlar göstermelik ti.algi içindi

2. Elimde bir miktar var, tüm BIST de ki hisselerin çoğunda boşluk var, bunda da 1,12 de var ,eger kafamda ki olan 1,12 ve 1,13 e düşecek olursa hissemi iki katına çıkar mayi düşünüyorum. Ytd

3. Ihlgm hissesi dinlenme yapıyor. En kısa zamanda 1.28 1.40 1.50 görecektir. Bu sıra 1.10 görme ihtimaline olabilir. En kısa zamanda yükselmesini beklemekteyim. Yıllardır İhlgm bu fiyatlarda geziyor. Sabırla bekleyen.ky sıkılmıştır kar yapamamıştır. Şirketin durumu iyidir.Beklentim yüksektir. 2.00 olana kadar burdayım. Hayırlı olur inşallah. Bu hisse senedi ileri zamanda yani bu yılın sonlarında 5.00 olma olasılığı yüksek onu açıktır. Ben düşüncelerimi yazdım. Kimseye al demiyorum. Sat ta demiyorum. DEV UYKUDAN UYANSIN KİMSE TUTAMAZ.

4. Zaten duyumlar da o yönde , beklentisi büyük. Her yolu deniyor trenden indirmek için . Bakalım ne zaman çıkisa başlayacak. Ben 6 ncı aya kadar bu hissenin çok yukarı larda olacağını düşünüyorum.

5. Valla kolay cikarmayacaklar,sabırlı olan kazanır diye düşünüyorum ama çok aşırı baskı var.Belki bilanço sevdasına 1.25-1.26 dener,fazlasını hic zannetmiyorum 3-5 ay bu fiyatlarda surundurecek bu iblisler..ytd

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. bist te ki işlermlerim % 80 asparagas , al gülüm ver gülüm ,sürü piskolojisi yapıp hisse sahipleri yada taşeronlar günlük oyunlarla para kazanıyor ,işlemler kendi aralarında ,ancak ihlgm performansı ayan beyan ortada bu kağıt bir pislik olmazsa seneye enaz 5 lira, sahipleri zarar eden gaz,ev aletleri yada holdinkle birleşme kararı alabilir, dogan holding te bunun benzeri görüldü ,kısaca bir yamukluk olmazsa hisse ileri yönlü ,umarım hepimiz kazanırız...

7. Uzun süredir ilk defa hisse aldım minik miktarda, hareketliliği bitti en fazla işlem görenlerden bile düştü, halbuki bunlar olmasaydı ev parası yatıracaktım.ytd.

8. alıntıdır.

Sayfa 69/223 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •