Sayfa 89/223 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 705 - 712 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1.  Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    maşallah bayağı yüklü girmişsiniz sayın yldız,inşallah beklentimiz gerçekleşir ve hep beraber kazanırız ama gerçekten zor bir hissedeyiz,çok üç kağıt dönüyor.sabretmekten başka birşey elimizden gelmez.
    Yemin ederim herkese doğru . Yüklü alım girdim, daha da düşürecek olursa nakit bekliyorum gireceğim, bu hisse burada kalmaz. Endekse bağlı aşırı düşüyor gibi yapıyorlar, bunlar gerçek reel değil, algı sadece.ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Yemin ederim herkese doğru . Yüklü alım girdim, daha da düşürecek olursa nakit bekliyorum gireceğim, bu hisse burada kalmaz. Endekse bağlı aşırı düşüyor gibi yapıyorlar, bunlar gerçek reel değil, algı sadece.ytd
    Düzeltmesi bitti diyorsun, yanlışmı anlıyorum?

3.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Düzeltmesi bitti diyorsun, yanlışmı anlıyorum?
    Teknik olarak bitti görünen 1,27 de ancak ky çok olduğundan hala hissede hedefte çok yüksek raksmlar olmaliki BIST düşünce iki üç katı düşürerek paniklettirip ky uzaklaştırmak istiyorlar hisseden. O yüzden belki bistein düşüne bağlı düşüş yapabilir ler.buradan kyva belki elli bin yüzbin fazla verirler al satta ama ky elindek mali almadan duyelimki 2 liraya sürseler daha çok zarar etmiş olurlar ayrıca 4 lira 5 liraya hisse gudecekse 2 lirayı göre n ky satmazda kolay kolay.o yuzden sancılı geçer belki biraz daha, ama benim beklentim en geç mart ayı ile yukarılara sürmek niyetleri. Ytd.

4. Vaybe bizim ihlas ve ihlgm hariç borsada ikiye üçe katlamayan hisse kalmadı.Uyuz grnyo bile iki katı oldu..Bu nasıl bir hırs nasıl bir aç gözlülük arkadaş,Allah ıslah etsin seni müco,beddua etmek sna işlemez bize döner.o nedenle Allahım sana bize ettiklerinini 100 katını versin.

5. alıntıdır.

6. Tekniğe göre yorum yapan arkadaşların duygularını çok iyi anlıyorum ama,bu hissede daha doğrusu bist te yeralaln hisselerin %95 inde teknik geçerli değil bana göre.Helel hele bu iblisin hissesinde hiç geçerli değil.Aslında yatırımcıyı sanki hisse tekniğe göre hareket ediyormuş gibi gösteriyor ama istediği zaman istediği hareketi yapıyor,yapabiliyor.Çünkü hissenin tek hakimi kendileri,istedikleri gibi dirençleridie geçiyor destekleride kırıp indiriyor..Çok fazl ky olduğundan kimseyle paylaşmak istemiyor iblis.Umurunda da değil zaten istese 10 yıl daha buralarda tutar hisseyi.Nasıl olsa iki bedelli üstüste yapıp havadan 300 küsur lotu koydu cebe.O lotlarlada 0,66 ya düşürdü iblis.Yani hiçbir kap haberi umurlarında değil iblislerin,sadece o isterse götürecek.Ama 10 yıl bir hissede bekleyip zarar ettim bir on yıl daha beklerim...ytd

7. Dediğim gibi aşağı basarak tabi endexinde düşüşünü bahane edip,bilanço zamanı tekrar 1,40 lı seviyelere çekerek bilançonun beklentisini hiç edecekler.Korkum buydu ve maalesef adım adım ona doğru götürüyor iblis.Sanki endexi 120 binin üstüne bu iblisin hisseleri getirdi,hepsinden önde düşüyor...Hakikaten bist tam bir kumarhane..

8. Unhappy ihlgm

Bu kadar bir adi hisse görmedim.Endeks giderken kılını kıpırdatmayan hiç tepki vermeyen,Endeksin düşüşünde ise en önde giden kağıtlardan biri.Endeks kağıdı mı ne halt olduğunu anlayamadım bir türlü.

Sayfa 89/223 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •