Sayfa 167/223 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. İhlgm nın anasını buradan satanlar yarın üzülecek gibi geliyor bana

Halbuki anası çok güzel hale geldi...

Danaları olanların alması için(zaten başka çare kalmadı) yarın anasına yukarı moral bile verebilirler...

Seans kapandı

350 milyon taze kan bir şekilde bünyeye enjekte edildi.

Bunlar sonrası ihlâsı da bu şekle getirdiğinde yine çalmazlarsa (çalmazlar diye düşünüyorum) çok iyi yerlere grup gelebilir

Yarın ola hayrola

Yatırım tavsiyesi içermez..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Ne oldu şimdi başarılı oldu mu bedelliye katılım yoksa beddualar tuttu mu?

3. Eğer 02.11.2020 Pazartesi bedeliye kadar hisse fiyatını 1 yada ona yakın aşağı basarlarsa,bedelliye katılmama kararı aldım.Zira hiçbir albenisi kalmayacak,birde katılarak bu iblislere para mı kazandıracağım.Kendi adıma enaz 1,20 ve üzeri olması gerek bedelliye iştirak etmem için.İnşallah adam olur ve hisseyi hak ettiği yere çekerler.kesinlikle ytd.

4. Başarılı oldu. Müco'nun cepler doldu, taşıyor...

Alıntı Originally Posted by drls Yazıyı Oku
    Ne oldu şimdi başarılı oldu mu bedelliye katılım yoksa beddualar tuttu mu?

5. Rüçhan tahtası kapandı. Bedelliye katılmadığında rüçhan kuponlarını ne şekilde kullanmayı düşünüyorsun?

Alıntı Originally Posted by drls Yazıyı Oku
    Ne oldu şimdi başarılı oldu mu bedelliye katılım yoksa beddualar tuttu mu?
     Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    Eğer 02.11.2020 Pazartesi bedeliye kadar hisse fiyatını 1 yada ona yakın aşağı basarlarsa,bedelliye katılmama kararı aldım.Zira hiçbir albenisi kalmayacak,birde katılarak bu iblislere para mı kazandıracağım.Kendi adıma enaz 1,20 ve üzeri olması gerek bedelliye iştirak etmem için.İnşallah adam olur ve hisseyi hak ettiği yere çekerler.kesinlikle ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by hissedar Yazıyı Oku
    Rüçhan tahtası kapandı. Bedelliye katılmadığında rüçhan kuponlarını ne şekilde kullanmayı düşünüyorsun?
    Alsın tepe tepe kendisi.rüçhanları zamanında satmadık,şimdi çok bir albenisi kalmadı(eğer ana hisse 1,05 veye 1) gibi olursa.Haksızmıyım sayın hissedar?!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,289
    Elimizde kalan R'leri bu sabah bedelliye çevirdik bize kol gibi girdi...neyse beklesin bakalım bir müddet,zaten anında E'ye çevirmişler,sanki acelesi varmışlar gibi,gerçi bedavaya getirdik kuyas sayesinde 20 k kuyas karı 50 kağıt yapar net olarak,buda onu karşılıyor,tabiki zarar yazdığı için kendimizi öyle avutuyoruz,kara geçmek için 1.40 olması lazım

8. Bilemedim... Siz daha iyi bilirsiniz... A1 capital rüçhanların çoğunu toplamıştı, şimdi satmaya devam ediyor. Belki de topladığı rüçhanları hisseye çevirdi, şimdi de onları satıyor. Belli olmaz. Ama onun sattığını Merrill toplamış bir miktar, bugün için...
    y.t.d.

Sayfa 167/223 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •