Sayfa 169/223 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. Yavaş yavaş .90 lı rakamlara gidiyor.Allah bu zalimin elinden kurtarsın.paçayı bir kurtarabilirsem bir daha yanından geçmem.Dediğimin arkasındayım,hisse 1 li rakamlara gelirse bedelliye katılmanın hiçbir mantığı yok.Çünkü bedelli sonrası daha da aşağı salma olasılığı çok yüksek.Bu zalim bize para kazandırmayacak belli oldu.Mübarek günde Allah sana biraz vicdanlı olmayı nasip etsin mücahitören..Herkesin mevlid kandili mübarek olsun.ytd

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Hak vermeye başladım dostum... Çok ucuz rüçhanlar elimizde patladı

Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    Yavaş yavaş .90 lı rakamlara gidiyor.Allah bu zalimin elinden kurtarsın.paçayı bir kurtarabilirsem bir daha yanından geçmem.Dediğimin arkasındayım,hisse 1 li rakamlara gelirse bedelliye katılmanın hiçbir mantığı yok.Çünkü bedelli sonrası daha da aşağı salma olasılığı çok yüksek.Bu zalim bize para kazandırmayacak belli oldu.Mübarek günde Allah sana biraz vicdanlı olmayı nasip etsin mücahitören..Herkesin mevlid kandili mübarek olsun.ytd

3. Bilançosu ne zaman açıklanıyor?

4. Eğer daha aşağı salmıyorsa tamamen yatırımcıların bedelliye katılmayacağını adı gibi bildiği için güya endexe direniyor.İnşallah haftaya endex toparlar hissedaşlar,aksi halde bu iblis çok fena şeyler yapabilir. Tamamen kendi düşğncem olup alsat tavsiyesi olamaz.Yıllardır kanımızı emdi,inşallah bukez bizi yanıltır.İnşallahhhhh!!

5.  Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    Eğer daha aşağı salmıyorsa tamamen yatırımcıların bedelliye katılmayacağını adı gibi bildiği için güya endexe direniyor.İnşallah haftaya endex toparlar hissedaşlar,aksi halde bu iblis çok fena şeyler yapabilir. Tamamen kendi düşğncem olup alsat tavsiyesi olamaz.Yıllardır kanımızı emdi,inşallah bukez bizi yanıltır.İnşallahhhhh!!

Bu saatten sonra mecbur bedelliye katılmayacak mı rüçhan alanlar?

6. Katılıp da lotları hesaba geçen var mı?

7.  Alıntı Originally Posted by drls Yazıyı Oku
    Bu saatten sonra mecbur bedelliye katılmayacak mı rüçhan alanlar?
    Ben rüçhan almadım,var olan rüçhanlarımıda salak gibi satmadığım için mecburen bedelliye katılacağım,eğer pazartesi akşama kadar 1.10 altına salmazsa iblis!!!

8. Evet bugün lotlar hesabıma geçti.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 169/223 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •