Sayfa 172/223 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. Bedelli işi bitti mi ve başarılı oldu mu bilen var mı ?

2.  Alıntı Originally Posted by drls Yazıyı Oku
    Bedelli işi bitti mi ve başarılı oldu mu bilen var mı ?
    Ben biliyim çok başarılı oldu para işi hırsızlık, dolandırıcılık onun ilgi ve ihtisas alanına giriyor nasıl böyle bir soru sorarsınız o senaryoyu yazdımı muhakkak filmide çevirir ardından kişe rekorları kırar gelsin hasılat oradanda gizli kasaya giden yol üzerindeki ufak şirketlere daha sonra paketleme bilaharede dolar,euro bazında yurt dışı bankalara şimdilik oprasyon tamamlanmış sayılır..Artık çok yorulmuştur biraz ara verir dinlenir tatil falan filan sonra relax kafayla tekrar yeni hırgızlı senaryoları üretmeye başlar gelecek sezon film yapmak için adam hiç boş durmuyor canıııımmm çalışıyor kazanıyor haramından keşke helalinden diyebilsem ama o vasıflara haiz değil zalımoğlu zalim..4 milyon dokuz yüz küsur tl'lik rüchan kalmış ellerinde 4 ve 5 kasımda nominal değerin üstünde vakıf yatırım tarafından borsada satılacakmış kendileri öyle deyoo..Bu dünyada nereye elini sallasa para ancak ahiret yurdunda o haram paracıklar geçerli olmayacak hele bizim gibi garibanların helal paralarını yıllardır kullandın değersizleştirdin ya cehennem çukurunda kendine şaşalı bir rezidans yaptırırsın o haram paralarla şimdiden haram zıkkım olsun ve zayi olmasın..Bana döviz,dolar,euro,vb. alma borsada türk şirketlerine yatırım yap diyen ve zararlar ettirip kandıranları esefle kınıyorum..İhlas'a yatırım yaptığım zaman dolar 1.15 tl Euro 1.64 tl civarındaydı bu gün dolar ve Euro kaç tl olduğunu hepimiz biliyoruz zararımızı varın siz hesaplayın..Ama iblis borsada bizden aldıklarını döviz de değerlendirdi bu günde yerinde sayan İhlas holding hisse fiyatını sürekli aşağıya baskılayıp elimizdekileri gasp etmeye çalmaya çalışmaktadır...Sözde iş insanı olacak şahsın vatandaşı nasıl mağdur ettiğinin kısaca özetidir birileri toz kondurmamaya devam etsin vebaline ortak olsun....

3. Borsa artışa geçti ama umurunda,adi iblis,hırsız harami.Allahından bulasın inşallah

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Ben biliyim çok başarılı oldu para işi hırsızlık, dolandırıcılık onun ilgi ve ihtisas alanına giriyor nasıl böyle bir soru sorarsınız o senaryoyu yazdımı muhakkak filmide çevirir ardından kişe rekorları kırar gelsin hasılat oradanda gizli kasaya giden yol üzerindeki ufak şirketlere daha sonra paketleme bilaharede dolar,euro bazında yurt dışı bankalara şimdilik oprasyon tamamlanmış sayılır..Artık çok yorulmuştur biraz ara verir dinlenir tatil falan filan sonra relax kafayla tekrar yeni hırgızlı senaryoları üretmeye başlar gelecek sezon film yapmak için adam hiç boş durmuyor canıııımmm çalışıyor kazanıyor haramından keşke helalinden diyebilsem ama o vasıflara haiz değil zalımoğlu zalim..4 milyon dokuz yüz küsur tl'lik rüchan kalmış ellerinde 4 ve 5 kasımda nominal değerin üstünde vakıf yatırım tarafından borsada satılacakmış kendileri öyle deyoo..Bu dünyada nereye elini sallasa para ancak ahiret yurdunda o haram paracıklar geçerli olmayacak hele bizim gibi garibanların helal paralarını yıllardır kullandın değersizleştirdin ya cehennem çukurunda kendine şaşalı bir rezidans yaptırırsın o haram paralarla şimdiden haram zıkkım olsun ve zayi olmasın..Bana döviz,dolar,euro,vb. alma borsada türk şirketlerine yatırım yap diyen ve zararlar ettirip kandıranları esefle kınıyorum..İhlas'a yatırım yaptığım zaman dolar 1.15 tl Euro 1.64 tl civarındaydı bu gün dolar ve Euro kaç tl olduğunu hepimiz biliyoruz zararımızı varın siz hesaplayın..Ama iblis borsada bizden aldıklarını döviz de değerlendirdi bu günde yerinde sayan İhlas holding hisse fiyatını sürekli aşağıya baskılayıp elimizdekileri gasp etmeye çalmaya çalışmaktadır...Sözde iş insanı olacak şahsın vatandaşı nasıl mağdur ettiğinin kısaca özetidir birileri toz kondurmamaya devam etsin vebaline ortak olsun....
    Anladım hocam 500 milyonu çaldı sadece 1-2 milyon tl maliyet oluşturacak rüçhan açığı kaldı yani başarılı oldu bedellide şirket 😐

5. 1 In altını gösterecek iblis.hiç şansımız yok,yine kandırdı biz saf insanları iblis.3 ay sonra yeni bedrlliye kadar sğrğndğrüp yeni bedelli ile % 20 yükseltir,Benim gibi saf insan evladı hemen zıplar.. İblis

6. Bu kadar adaletsizlik olmamalı,birileri buna dur demeli,sürekli yatırımcıyı kandırıyor..Sesimize kulak verecek namuslu düzgün bir devlet adamı hakiki müslüman yok mu?!!

Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    1 In altını gösterecek iblis.hiç şansımız yok,yine kandırdı biz saf insanları iblis.3 ay sonra yeni bedrlliye kadar sğrğndğrüp yeni bedelli ile % 20 yükseltir,Benim gibi saf insan evladı hemen zıplar.. İblis

İblise hakaret olur be kardeşim. Bu firavun artıkları inşallah borsa çöplüğüne gidecekler de bizler içinde kalmasak. Bunlara uygun ortam diye bizde iheva aldık ama, anamızı ağlattı... Rezil münafıklar...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8. Tamamen algı yaratıyorsunuz.Bırakın bu ayakları.....

Sayfa 172/223 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •