Sayfa 197/223 İlkİlk ... 97147187195196197198199207 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. zarar da gösterebilirlerdi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    nereye kadar amca... her zaman ilahi adalet tecelli eder...
    şüphesiz tecelli edecekte...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    ıhlgm Çin Kanal İstanbul...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

4. Arkadaşlar,öncelikle mehmetc46'ya aradığı cevabı fazlasıyla verdiğiniz için teşekkür ediyorum..Ne yaparsın bazı zamanlar böyle yırtık dondan çıkanlar olabiliyor belliki kuyruğu incinmiş biraz kantaron yağı sürün gitsin..Şimdi gelelim asıl konumuz olan ihgyo'nun içinde oynanan oyunlara ..Bu şirket iki sandalye bir masa şirketi değilki zarar yazsın üstelik bedelliden kasasına dile kolay 700 milyon tl girmiş sen ihlas ev aletleri ve ihlas gazete ile bir tutabilirmisin tabiiki tutulmaz çünkü ihlas holding'in tüm iştiraklerini toplasan ihgyo'nun yarısı bile olamaz ama gelin görünkü mücahit Ören adındaki şahıs hertürlü adaletsizliği ,hakkaniyetsizliği,şaibeli işleri ,alavere,dalavere ne ararsan mevcut şirketlerinde çünkü Allah ,devlet,spk,bist ve diğer kanunları uygulayanlardan korkusu ,çekindiği,sakındığı yok nereden o ayrıcalığı alıyordur biliyorum ama bilemiyorum ..
    Son düzenleme : wise stockbroker; 12-03-2021 saat: 01:08.

5. Büyük şehirlerde iş yapan bir yap-satçının yıllık karı muhtemel sizden fazladır.

6. Genel yönetim gideri 19.372.285 dan 28.327.461 çıkmış.YÖNETİMMMM İSTAKOZLAMI BESLENDİNİZ.

7. Yıldız pazarda işlem gören, son 3.5 yılda kasasına bedelliler ile yaklaşık 600 milyon TL para giren, 1 milyar sermayeli şirketin haline bak şu saat itibari ile işlem hacmi 20 milyon TL. Helal olsun, bunda katkısı olan herkese de selamlar olsun. Endeks %10 yukarı gittiğinde hissede +%3 ü zar zor gösteren, endeks %3 aşağı saldığında hisseyi %8-10 aşağı veren, günlerce haftalarca 2-3 kademede hareket ettiren patron avanesi spek sana da selam olsun!

8. Bu hisseyi aldığım güne lanet olsun sizin hiç mi Allah korkunuz yok yatırım yapmak için hisse aldık yıllardır bedelliyle kasanızı doldurdunuz hala da gözünüz küçük yatırımcının cebinde sizi Allah'a havale ediyorum hakkımı da bu dünyada olmasa da ahirette almasını bilirim gerisini siz düşünün ben paramı kaybederim ya siz!

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 197/223 İlkİlk ... 97147187195196197198199207 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •