Sayfa 238/570 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon
Arama sonucu : 4555 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    a.q tahtası ...Mal altın olsa ne olur ki....Adam çaktıkça çakıyor , diğer hisseler uçtukça uçuyor burada yatırımcı zarar yazdıkça yazıyor...Bence parayı nerede kazanıyorsan orası doğru adrestir....Efes in ağababaları mallarını sizden almadan hisse gitmeyecek....Aynı şeyi ŞİŞE de yaşıyoruz....Millet taze gelinin y...sarıldığı gibi mala sarılmış tahta da yerinde sayıp duruyor...

Neyse ben 1.87 maliyeti görünce elveda diyeceğim...Si...böyle tahtayı........
    hatırlarsan ben sana zamanında "sen alma, bize milletimiz yeter" dedim. senin gudubetliğin yüzünden bizi de telef ettiler.

Alıntı Originally Posted by candyshop Yazıyı Oku
    hatırlarsan ben sana zamanında "sen alma, bize milletimiz yeter" dedim. senin gudubetliğin yüzünden bizi de telef ettiler.
    O gudubetlik senden geliyor olmasın...!!!

3. Şişe Cam denmiş sıkıntılı. Çünkü 15 krş dan fazla temettü vermiyor, kar sandığa gidiyor. O da emeklileri daha konforlu yaşasın diye ortakları ütüyor . Açıklayıcı oldu mu.

4. Portfoyun bir kismini satmistim. Hala bir miktar var. gunluk hareketlere gore psikolojilerin degismesi kimseye fayda saglamaz. Orta vadede kagitta kalan oyle yada boyle kazanacak.strese gerek yok

5.  Alıntı Originally Posted by paradoktoru Yazıyı Oku
    Portfoyun bir kismini satmistim. Hala bir miktar var. gunluk hareketlere gore psikolojilerin degismesi kimseye fayda saglamaz. Orta vadede kagitta kalan oyle yada boyle kazanacak.strese gerek yok
    Bugün, 17,91’ in altında bir kapanış olmadığı sürece, bu düşüş bir düzeltme olarak düşünülmelidir.
    Gerçekten strese gerek yok!

6.  Alıntı Originally Posted by adellos Yazıyı Oku
    Bugün, 17,91’ in altında bir kapanış olmadığı sürece, bu düşüş bir düzeltme olarak düşünülmelidir.
    Gerçekten strese gerek yok!
    17,90-17,91 seviyesinde ufak bir gap bırakmış gibi.
    Acaba o gapı kapatıp mı yukarı hareket başlayacak.
    Bu arada hisseyi yeni takibime aldım.
    Yakında aranıza katılabilirim.
    Hayırlısı bakalım.

meksa yanina ekürisi yapi krediyi almış ha babam döşemeye devam ediyor, bide merril teyzede eslik etmis !!

tam bir cümbüş !

Alanlara iyi verdiler ama alanlar ciddi mal.aldi o kesin ! surda satacaklari son bir 10 milyon lot kaldi ? onu da satsinlarda s....tir olup gitsinler artik ! agzimizi da bozuyorlar

yatırım tavsiyesi degildir

8.  Alıntı Originally Posted by candyshop Yazıyı Oku
    Tek sıkıntı temettü değil Şişecam'da. Baştan söyleyeyim kesinlikle sağlam ve kaliteli bir şirket.

Lakin, devam eden bir birleşme süreci var. Değerlemeler yapıldı, şimdi birleşmeye katılmak istemeyen parasını alıp çıkmak isteyen hissedarlar olacak. Elindeki hisseyi birleşme sonrası ya da öncesi satmak isteyenler olacak. Birleşme tamamlandıktan, evli evine, köylü köyüne gittikten sonra yolu açık Şişecam'ın.

Sen aldın, tepetaklak gittik. Üstelik sana "alma" dediğim halde. Sonra beni suçluyorsun.

Sana hakaret ettiğimi sanma sakın ama bir atasözü der ki "kötü köpek sürüye kurt getirir"

Kusura bakma teşbihte hata olmaz. Geldin, alma dedik aldın, ekmeğimize kan doğradın, biz şikayet etmiyoruz sen ediyorsun. Zaten telef olmuşuz, zaten küffarın hışmına uğraşımız. Bir de sana biberon bulamayız.
    Şişe Cam kötü şirket demedim. Cam sektöründe tekel Türkiye'de ve Efes gibi nadir küresel şirketlerimizden biri. Yönetimin niyeti kötü, grup para kazanıyor ama azınlık hissedarların hakkını yediler hep. Ayrıca çok tuhaf ve gereksiz kredi kullanıyorlar, bu kadar götürmeye vicdanları nasıl rahat anlamam, 20 yıldır izlerim. Bana göre gaddarca işler. Son aldıkları şirketleri birleştirme kararı da yatırımcı aleyhine, resmen Soda'daki kylerin hakkı gasp edilmiş.

Sayfa 238/570 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •