Sayfa 315/570 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365415 ... SonSon
Arama sonucu : 4554 madde; 2,513 - 2,520 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bahadir37 Yazıyı Oku
    Sayın candyshop matriks de böyle görünüyor
    13 milyon civarı malı olan istanbul takas ve saklama bankası ayrıca dolaşımda ki hisse senedi 202 milyon civarı iken şu an 215 milyona çıkmış. Aynı durum tüm hisselerde mevcut açığa satış için ön hazırlık olabilir mi?
    Enteresandır benim takip ettiğim ekranda Ahlatçı'da görünen 13.4 milyon artık görünmüyor. Sen de ekranı kontrol edebiir misin "İstanbul Takas"ın malları silinmiş mi?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,381
    Aciga satis IMKB30 icin gecerli sadece

https://finans.mynet.com/haber/detay...rildi/398332/#
    AGHOL BIST50 de bile degil artik

3.  Alıntı Originally Posted by candyshop Yazıyı Oku
    Enteresandır benim takip ettiğim ekranda Ahlatçı'da görünen 13.4 milyon artık görünmüyor. Sen de ekranı kontrol edebiir misin "İstanbul Takas"ın malları silinmiş mi?
    bende de durum aynı sabah attığım takasta ki 13 milyonluk lot kısmı gözükmüyor.

4. Arkadaşlar , temettü konusu çok belirsiz , 14 temmuz da herkesin hesabına yatmış olacakmı , eğer herkese temettü verilmeyecek ise fiyat nasıl belirlenecek

5.  Alıntı Originally Posted by lacan Yazıyı Oku
    Arkadaşlar , temettü konusu çok belirsiz , 14 temmuz da herkesin hesabına yatmış olacakmı , eğer herkese temettü verilmeyecek ise fiyat nasıl belirlenecek
    14 temmuz da herkes temettü almış gibi fiyatı 1.5 lira düşecek. Anadolu grubu holdinge ve borcunu resmi belgelerle ispatlayıp yatırımcı ilişkiler birimine gönderenler ödeme yapılacak.elinde 14 temmuz sabahı hisse olana 1 ekimde ödeme yapılacak , diye bilgilendirildim

6.  Alıntı Originally Posted by bahadir37 Yazıyı Oku
    bende de durum aynı sabah attığım takasta ki 13 milyonluk lot kısmı gözükmüyor.
    çevirdiler bir fırıldak. aynı anda aghol, aefes ve migros takasında ciddi artış vardı, bir anda 3'ünü birden eski seviyeye getirdiler. yakında çıkar kokusu ve büyük ihtimalle açığa satış yapacaklara verilecek ödünç hisseler onlar.

7. Temettü onayı nezaman gelir tahmini olan varmı. Onay gelmez ise bizi yerler.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

Alıntı Originally Posted by orcik37 Yazıyı Oku
    Temettü onayı nezaman gelir tahmini olan varmı. Onay gelmez ise bizi yerler.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    14 Temmuz’da elinde Aefes hissesi olanlar ertesi gün satsalar bile temettü almaya hak kazanacaklar diye biliyorum. Nakit temettüler de Ekim ayında hesaplara geçecek.
    Bunun dışında bir bilgi varsa da ben kaçırmış olabilirim.

Sayfa 315/570 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365415 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •