Sayfa 121/570 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon
Arama sonucu : 4555 madde; 961 - 968 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
     Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Beş para etmez dediğiniz hisseler # sarky, Arena, link, orge, vesbe, dmsas# çok çoğaltılabilir. Bir sürü hisse %50 civarı üzerinde pirim yapmış dibine göre siz gerçekten milim kıpırdamayan hantal şirketleri seçerek müthiş bir başarı sergilemişsiniz. Ama her yükselen çöp değil aklınızda bulunsun. Doğru bakan doğru görür. Yazdığım hisselere bir açın bakın küçük ama kar üreten büyüyen şirketler.
    Sayın Cover13

Beş para etmez demedim. 100'ünü toplasan 1 şirket etmez dedim.
    Neredeyse gözaltı pazarındakiler bile tavan tavan gitmeye başladı.
    Kazanmışsınız, tebrik ederim.
    Alınacak bir şey yok.
    Bizim tüm İMKB'yi toplasan 1 Amazon etmiyor.

bakarsaniz citi satmis yatirim fonlari satmis ama alanlarda belli !

son 1 aylik takas

4.  Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    Sayın Cover13

Beş para etmez demedim. 100'ünü toplasan 1 şirket etmez dedim.
    Neredeyse gözaltı pazarındakiler bile tavan tavan gitmeye başladı.
    Kazanmışsınız, tebrik ederim.
    Alınacak bir şey yok.
    Bizim tüm İMKB'yi toplasan 1 Amazon etmiyor.
    alınmadım, sadece bakış açınıza katkı sağlamak istedim güzel kar üreten gelişen büyüyen güzel işletmelerin hisseleri var. Bende aefes i beğendim alıyorum son 3 gündür. ama endeks 90.000 altına sarktığında çok acayip düşmüş hızlı yükseleceği çok bariz hisseler vardı. o zaman hiç aefes gözüme takılmadı. Ama şimdi endeks olgunlaştı daha olgun (hacimli) hisselerle uğraşma zamanı geldi. Bol kazançlar.

5. Bu arada zarar yazan tavan tavan giden hisseleri de anlamak mümkün değil bir senedir piyasanın doğası çok değişti. Ben şahsen sürekli zarar yazan bir hissedeysem rahat uyuyamam.

6. 10 yılda 10 kat büyümüş hisseyi 10 yıl önceki fiyattan sepetine eklemiş hala korkuyor...10 yıldır aylık bazda 16 tl altında hiç kapamamış...dibine yakın..dolar bazında en dipte... 60-70 katlı apartman merdiveni gibi düşünün ikinci basamağındasınız düşermiyim diye korkuyorsunuz...o zaman bahçede oynayın borsayı bırakın...

Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku
    10 yılda 10 kat büyümüş hisseyi 10 yıl önceki fiyattan sepetine eklemiş hala korkuyor...10 yıldır aylık bazda 16 tl altında hiç kapamamış...dibine yakın..dolar bazında en dipte... 60-70 katlı apartman merdiveni gibi düşünün ikinci basamağındasınız düşermiyim diye korkuyorsunuz...o zaman bahçede oynayın borsayı bırakın...
    ya da AB inbev holdingin %44 hissesini alsin bedava ! versin 650-700 milyon usd alsin sirketi !

sonra gitsin sadece EBI'nin %20'sini halka acsin verdigi parayi cebine koysun.

ABinBev dese ki size 700 milyon usd verelim hisselerinizi bize satin !? holdingtekiler hop oturup hop kalkarlar

8.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    ya da AB inbev holdingin %44 hissesini alsin bedava ! versin 650-700 milyon usd alsin sirketi !

sonra gitsin sadece EBI'nin %20'sini halka acsin verdigi parayi cebine koysun.

ABinBev dese ki size 700 milyon usd verelim hisselerinizi bize satin !? holdingtekiler hop oturup hop kalkarlar
    haber:
    1- teknikten
    2- temel den
    3- bilançodan
    4- sektörden
    5 - herşeyden daha önemli bir kıstastır

yatırım yaparken haberleri es geçenin üzerinden tır geçer..

Sayfa 121/570 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •