Sayfa 162/570 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon
Arama sonucu : 4554 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1. Mersin. Denizli ve Isparta'daki 3 üretim tesisi; Balıkesir Gönen'deki 1 meyve paketleme tesisi ve farklı bölgelerdeki 30.000 dekar arazi üzerinde kurulu 8 çiftliği, 5 milyon dikili meyve ağacıyla Anadolu Etap, Türkiye'nin en büyük meyve yetiştiricisi ve meyve suyu üreticisidir.
    ................................
    Dönümü 50 bin lira olsa....1.5 milyar tl yapar..3 üretim tesisi ve 1 tane meyve paketleme tesisi var ..bunların ederini bilmiyorum.....
    Bildiğim birşey var efesin fiyatı hergün düşüyor...

2. Şu kriz ortamında Anadolu Etap... efesten ayrı borsada işlem görseydi. Piyasa değeri efesin iki üç katı olurdu...piyasanın en değerli hissesi olurdu...şuan adnı bile bilen yok...

3.  Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku
    Mersin. Denizli ve Isparta'daki 3 üretim tesisi; Balıkesir Gönen'deki 1 meyve paketleme tesisi ve farklı bölgelerdeki 30.000 dekar arazi üzerinde kurulu 8 çiftliği, 5 milyon dikili meyve ağacıyla Anadolu Etap, Türkiye'nin en büyük meyve yetiştiricisi ve meyve suyu üreticisidir.
    ................................
    Dönümü 50 bin lira olsa....1.5 milyar tl yapar..3 üretim tesisi ve 1 tane meyve paketleme tesisi var ..bunların ederini bilmiyorum.....
    Bildiğim birşey var efesin fiyatı hergün düşüyor...
    Kendi zararımdan çok siz emek verdikçe hisseyi daha çok aşağıya bastırmalarına üzülüyorum. Neden bu kadar baskılanıyor bu hisse anlamak mümkün değil. Sitemlerinizde son derece haklısınız, emekleriniz taktire değer inşallah bu baskılara dayanır bu hissede güzel günleri de görürsünüz. Ben dayanabilecek gibi değilim, hiç aefes ile ilgili uzun vade taşıyabilecek potansiyeli kendimde göremiyorum, bugün elim sata çok gitti, içimden vazgeçmek geçiyor sizin bu kağıda inancınız, hikayeler, ucuzluk, engelledi, ama daha çok engellemesi zor,

bir kaç ucuzlamasını beklediğim daha alışık olduğum hisseler var onlarda sert bir düşüş olursa, satıp geçeceğim muhtemelen

Alıştığı hisselerde insan daha çok rahat ediyor iki gündür aefes te bunu deneyimledim, kendimi oldukça rahatsız hissettirdi.

en az 100 hissenin tavandan işlem gördüğü borsada hergün %5 aşağı basılan hisse altın olsa neye yarar ..Millet paranın dibine vurarken burada insanlar sermaye eritip duruyor....

Tribünden izlemeye devam ...

alicilar, meksa'nin satislarini cari fiyattan karsilama yonunde birkac gun oncesine gore daha isteksiz !

buna karsin meksa daki fon satislari hic hiz kesmiyor gelene gecene veriyor !!? fon amiyane tabirle kol gibi zararda oldugu icin ha 18 ha 17 ha 16 bakmayacak gibi duruyor. Verip bitirme derdinde gibi bir havasi var ? parayi alip cikacak !

ama alicilar da ciddi mal aldilar ozellikle gedik , iş, hsbc, ak, finans ! maliyetleri de epey yukarida kaldi. almaya da devam ediyorlar !

surda fazla bir mal kalmadi biraz daha sarkabilir biraz daha acitabilir ama bu yilki hedefler konusunda zerre endisem yok. 2020'de burdayim.

10 yillik fasit daireyi kiracagiz. (tabi bu arada ülkemiz ozelinde bir kriz falan yasamazsak)

hakkimizda hayirlisi

yatırım tavsiyesi degildir

6. İnvesting deki yoğun propoganda devam ediyor . Tespitlerime gore yarin yine bacak omuza var

TA-1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by enkahramanrıdvan Yazıyı Oku
    İnvesting deki yoğun propoganda devam ediyor . Tespitlerime gore yarin yine bacak omuza var

reklam olmadan o kadar malı kime kitleyecekler..... reklama devam ....

Alıntı Originally Posted by enkahramanrıdvan Yazıyı Oku
    İnvesting deki yoğun propoganda devam ediyor . Tespitlerime gore yarin yine bacak omuza var

hakikaten investing coşmuş benimle ilgili alinti var demistiniz baya baktim goremedim ?

Sayfa 162/570 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •