Sayfa 168/570 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon
Arama sonucu : 4555 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

Meksa buyuk ihtimal Citinin malini sattı. Lira bulamadıklarından temerrude dusenler Garan, Ak, Aefes hisselerinde acımasızca sattı. Kamu bankaları zaten dusuk yabancı oranıyla az etkilendi bu satıstan. Bayram sonrası yeme i me mekanları da acılıp yaz moduna ikinci dalga olmadan girme umudu da var. Zaman gosterecek. YTD

Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    15 liralardan yukarı almam oralar görülecektir hele birde borsa çakılırsa tarihi dipler herkesi şaşırta bilir..
    Ben 5 tl den alacam O kadar malı kim karşılayacak.....Ayrıca adam kar göstermemek için bilmem hangi şirketine 120 kağıt aktarmış....Orası arpalık galiba ...Hangi kurumsal Yatırımcı böyle şirketi sırtında taşır ki!!! Anca bizim gibi KY mal pazarlarlar.....

3.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Ben 5 tl den alacam O kadar malı kim karşılayacak.....Ayrıca adam kar göstermemek için bilmem hangi şirketine 120 kağıt aktarmış....Orası arpalık galiba ...Hangi kurumsal Yatırımcı böyle şirketi sırtında taşır ki!!! Anca bizim gibi KY mal pazarlarlar.....
    dikkat et kazık yeme. 10 kuruş edecek hisseye niye 5 lira veriyorsun.

4. 90 bin alıcı 10 bin satıcı var toplamda

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    hulk , komşunun tavugu gibi farkli bir analiz ile hepimizi sasirttiniz !!!!! tebrikler

bir de ne anlattiginizi anlarsak ?

hulk un ne yaptıgını anlıyormusunuz hulk gerekeni yapmak için gerekli malzemeleri de beraberinde yaratır ben sadece hulk u takip ederim biraz olsun anlamışınızdır .....)) yatırım tavsiyesi değildir . komşunun tavugu farklı bir analiz konusu ona bilhare değinecem

6.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    hulk , komşunun tavugu gibi farkli bir analiz ile hepimizi sasirttiniz !!!!! tebrikler

bir de ne anlattiginizi anlarsak ?
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    bu oppenheimer daki mallar sat sat bitmez !

38 milyon vardi hadi 11 satti kaldi 27 milyoncuk

hepsini mi niyetlendi acaba ?

ama birileride surekli aliyor !!!!!!??????
    yabancıda 144 milyon lot gözüküyor 38 milyon devenin kulakları sadece .....alıp satmaz diye sözleşmesi mi var neden 38 milyona odaklanılıyor onu anlamaya çalışıyorum ... yatırım tavsiyesi degildir.

7. Akşama 16.80-90 a çekerler parası olana 15 lerde fırsat yaratır yatırım tavsiyesi değildir biz aldık yandık başkası yanmasın

8. Onu bunu bilmem de feci içimizden geçti meksa. Her gün açılışta satışla başlıyor ne kadar alici varsa o kadar veriyor

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 168/570 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •