Sayfa 237/570 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337 ... SonSon
Arama sonucu : 4554 madde; 1,889 - 1,896 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1. Meksanın adı çıkmış...kimbilir yerli kuyrumlarda meksaya virman eder...bizde yabancı zannederiz...

2. İki şirketine 10 yıldır 1,3 milyar dolar yatırım yapmış diye yazıyorum, bu hep düşüyor diyor, ya kötü niyetli ya da cahil. Malınızın değerini bilin. Uçamayan şirketlerde çakılmayın sonra.

3.  Alıntı Originally Posted by Mira Yazıyı Oku
    İki şirketine 10 yıldır 1,3 milyar dolar yatırım yapmış diye yazıyorum, bu hep düşüyor diyor, ya kötü niyetli ya da cahil. Malınızın değerini bilin. Uçamayan şirketlerde çakılmayın sonra.
    Evet doğru beklemeye devam , çok ucuz gerçekten

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by bahadir37 Yazıyı Oku
    Invesco'nun malı tümüyle bittiğinde kap'a açıklama göndermesi gerekir mi?
    öyle bir zorunluluk yok. hisse oranı %5 ve üzeri ortakların yaptıkları işlemleri bildirmeleri gerekiyor.

5. Artık 20 üstüne atmamız lazım , güç topladık bayaa

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by candyshop Yazıyı Oku
    öyle bir zorunluluk yok. hisse oranı %5 ve üzeri ortakların yaptıkları işlemleri bildirmeleri gerekiyor.
    Teşekkürler.

7. Her yer mayın dolu, sağda solda kasmayın kendinizi. Gübreyi pazarlayıp duruyorlar, neredeyse Efes'in değerine gelmiş. Hey yavrum hey böyle borsa görülmedi şimdiye kadar.

a.q tahtası ...Mal altın olsa ne olur ki....Adam çaktıkça çakıyor , diğer hisseler uçtukça uçuyor burada yatırımcı zarar yazdıkça yazıyor...Bence parayı nerede kazanıyorsan orası doğru adrestir....Efes in ağababaları mallarını sizden almadan hisse gitmeyecek....Aynı şeyi ŞİŞE de yaşıyoruz....Millet taze gelinin y...sarıldığı gibi mala sarılmış tahta da yerinde sayıp duruyor...

Neyse ben 1.87 maliyeti görünce elveda diyeceğim...Si...böyle tahtayı........

Sayfa 237/570 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •