Sayfa 252/570 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352 ... SonSon
Arama sonucu : 4555 madde; 2,009 - 2,016 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1. Yabancı çıktıkça ky ye mal yıkılıyor satışı karşılayan yabancı olmadığı için endeks e eşlik edemiyor yanlız 107 binden dönerse endeks düşüşe ayak uydurur sanırım . Birde investing te ki kısacı arkadaşların maliyetleri 18 li seviyelerde bir çoğu %3-5 arası düşüşte stoplar . Uzunda umudumu koruyorum lakin kısada gidecek gibi durmuyor ytd

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    valla ilginc bir bilgi var ama burda dillendirmem yanlis olur sn. emektar ! teyit ettirebilirsem paylasirim burada
    gel söyle şu haberi, uykusuz bırakma bizi

3.  Alıntı Originally Posted by şarkıcıborsacı Yazıyı Oku
    gel söyle şu haberi, uykusuz bırakma bizi
    https://www.capital.com.tr/is-dunyas...degisim-kapida

linki oku

4.  Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    Yani ?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Güzel masal anlatmış.aynı tas aynı hamam.70 lira olmadan satmammmmm

6. hissenin bu günki hareketleri..sürüne sürüne yol alıyoruz...kapanışta 5 kademe artması olumlu..

7. Ben bu makaleyi okuyunca dışticaret açığını azaltmak için ve covit virusunü öldürmek için devletten süper teşvik alıp viski üretimine başlıyacak anladım. Kahkahkah. Kanunen Yılda 1.000.000 litre den aşağı damıtım tesisi kulmasına izin verilmiyormuş. Kefere nasıl kanun geçirtmiş bize. 5 yılda dinlendirmek gerekiyormuş. Tam süper teşvik ile olacak iş. Milli viskimizi Anadolu gurubundan başkası yapamaz. Akmaz kokmaz durdukça değerleniyor bira gibi 6 aylık tüketim tarihi yok. Bir fırt çekiyorsun Corona morona hak getire ülsere, basura, hatta oraya sürersen erken boşalmaya bile çare. İlaç sektörüne girecez yani. 7-8 sene buradayız. Tamamen maytap geçiyorum. Bu makale birkaç hafta önce çıkmıştı zaten.yt değildir

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by orcik37 Yazıyı Oku
    .......basura, hatta oraya sürersen erken boşalmaya bile çare.....
    candyshop bunu beğendi!

Acaba temettü hakkımı ürün olarak alabilir miyim?

Sayfa 252/570 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •