Sayfa 301/570 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401 ... SonSon
Arama sonucu : 4555 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by seneka Yazıyı Oku
    İş Yatırım 22.50 hedef verdi...
    Eksik olmasınlar bu hedefi Nisan ayında vermişti.

Aralık 2019'da ise 29.50 hedef vermişti.

2. Karanlık oda da bile olsa kanışa süpriz bir atak bekliyorım...

3. "Kredi derecelendirme şirketi Fitch Ratings ("Fitch") Anadolu Efes'in yabancı ve yerel para cinsinden uzun vadeli kredi notunu "BBB-", görünümünü ise "Durağan" olarak teyit etmiştir. Bu kredi notu, Anadolu Efes'in güçlü marka portföyü ve ihtiyatlı sermaye yapısıyla ana pazarlarında sahip olduğu lider konumunu yansıtmaya devam etmektedir. Aynı zamanda Anadolu Efes'in Rusya ve Ukrayna'da gerçekleştirdiği ortaklıktaki karlılığı güçlendirmeye devam etme kabiliyetine ve Türkiye'de pazar payını ve karını stabilize etme potansiyeline yönelik olarak Fitch'in beklentileriyle desteklenmektedir. Fitch Anadolu Efes'in likidite profili açısından yeterli düzeyde olduğunu değerlendirmiştir. Şirket tarafından açıklanan 2020 yılına ilişkin temettü dağıtım teklifi Fitch'in tahminlerinde dikkate alınmıştır."
    Anadolu Efes Kap

BBB : şu anda tatmin edici olan orta sınıf şirketler
    Fitchin derecelendirmesine göre yatırım yapılabilir seviyesinde teyit edilmiş.
    Türkiyenin kredi notu bb- iken bana göre olumlu bir haber.

Burada yazdıklarım tamamen kendimi ilgilendirir.Kendime aldığım notlardır.Yatırım tavsiyesi değildir.

4. telef olduk bea. resmen kılıçtan geçirdiler. ne zaman tepki verecek? ne zaman toparlayacak efes?

5.  Alıntı Originally Posted by orcik37 Yazıyı Oku
    Rsi 20.02 den dönüş aldı 20,20 test edecektir. 1472 ye 350 bürüt satıcılar önde, 20.30 üzeri sattıkları 300 binlotu geri koymak isterlerse iyi yerlere geliriz. Yt değildir

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Öğleden önce önce satanlar geri geldi Bürüt satıcılar 950 ye 550 kapattık. Kapanısta 20.30 dan 2.000 kaptırdım inşallah çok üzülürüm.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Sokağa çıkma yasağının gündemlerinde olmadığını söyledi sayın Fahrettin Koca.Yarına ve 17 temmuza kadar pozitif etki etmesini umuyorum.Bilançolarında pozitif gelmesi durumunda eski gördüğü yerleri test edebilir.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7. 2.çeyrek bitiş tarihi 30 haziran.nisan mayıs haziran dönemi....pandeminin en olmsz 3 ayı...sadece efes için değil bütün şirketlerin bilançolarında olımsız etkisi görülecek...geçen yılın aynı dönemine göre hiç bir şirkette iyi bilanço beklemiyorım..tüm dünyada sınırların kapalı oldığı insanların eve hapsoldığı biir dönem...efes zarar açıklamasa benim için yeterli...

8. Son iki çeyrekte mormalleşmeyle beraber kar açıklamasını bekliyorım...

Sayfa 301/570 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •