Sayfa 345/570 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445 ... SonSon
Arama sonucu : 4554 madde; 2,753 - 2,760 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1. Yabanci elinde olanı satma derdinde. Zirt pırt sistem değişiyor. Birde üstüne ceza ustune ceza. Bak bizi bile temmettu konusunda yaktılar. Yok 90 fun bekle beri bir oranin ustu verme. Aciga satis var yok yaparsan canına okurum vs. Tadi kacti. Herseyin.

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Kappatukka Yazıyı Oku
    Tamam işte ben siyaseti savunmuyorum.Bu şans birdaha geldi.Pandemi olmasaydı,sizin görüşleriniz doğru olabilirdi.Emlak balonunun patlamasıyla batan Lehman Brothers gibi geldi pandemi.Tam pes ettiğimiz zamanda.Alabilceğimiz bir borç veya yatırım bizi 3 sene daha götürebilir.Bu durumda kendini toparlayabilecek en iyi hisse olarak gördüğüm icin efesi tercih ettim.Aci ceken hastaya verilen morfin gibi.Bu parayı insaat yerine sanayi,bilişim gibi sektörlere harcanirsa durum düzelebilir.yatırım tavsiyesi değildir.
    Bizim insanimiz eve arabaya altina dolara doymaz 10 tane de ev alır 3 5 bos olsa da alir yazlık alir kışlık alir. Şehirde isim olursa diye alir. Tuhaf bir millet. Her konuda açlık cekiyir. Bizim apartmanın yarisi yazlık ci. Misal 1 2 hafta gelir cogu o daireler bos kalir bir yil. Ama alir. Misal dayım 30 yil once aldığı evde 1 gun oturmadı. Birde bu adam dünyanın en paragöz insani

3.  Alıntı Originally Posted by diabl0 Yazıyı Oku
    Yabanci elinde olanı satma derdinde. Zirt pırt sistem değişiyor. Birde üstüne ceza ustune ceza. Bak bizi bile temmettu konusunda yaktılar. Yok 90 fun bekle beri bir oranin ustu verme. Aciga satis var yok yaparsan canına okurum vs. Tadi kacti. Herseyin.

temettü konusunda şirket 3 defa bildirim gönderdi 1 ekim olması ticaret bakanlığının çıkardığı yeni kanun yüzünden, en azından temettü öncesi rakamlara ulaşsa bari bugün berbat ötesiydi.

4.  Alıntı Originally Posted by bahadir37 Yazıyı Oku
    temettü konusunda şirket 3 defa bildirim gönderdi 1 ekim olması ticaret bakanlığının çıkardığı yeni kanun yüzünden, en azından temettü öncesi rakamlara ulaşsa bari bugün berbat ötesiydi.
    Borcu 1.2 milyar TL artınca değerlemelerde haliyle düşecek kaçınılmaz sonuç

5. Ne çok yakındınız be...İçim sıkıldı...

6. vakıf yatırımdan bana mesaj geldi dün. iki iş günü içinde temettü hesabınıza yatacak diye yanlış mı bu mesaj burda temettü hakkında başka şeyler yazılmış.

7. Efes Cola'yı Aghol'e satsın, Aghol'de Efes'i Tuborg'a yani Carlsberg'e satsın biz bu dertten kurtulalım, sabır taşı olduk.

Sayfa 345/570 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •