Sayfa 378/570 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon
Arama sonucu : 4554 madde; 3,017 - 3,024 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1. Sürprizi sektor olarak hiç etkilemiyor bizi bu haber yarin yine cogu sirket çizerken bizki yatay yada duser kesin. Bizde insallah para cikisi olmaz.
    Sansa bak tupraslari satip aefes aldim 3 gundur eksi ye dustuk ce. Elimde hic kalmadi sabah yine efese destek olsun diye alinca

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Tuborg finansalı açıklamış 6 aylık satış 946 milyon net kar 126 milyon nisan Haziran ciro 583 milyon net kar 116 milyon Efes Türkiye 6 aylık satış 846 milyon net kar 42 milyon zarar nisan Haziran 534 milyon ciro ve 43 milyon kar açıkladı fark hala artarak devam ediyor tuborg Türkiye’de artık 1. %91 piyasa hakimiyetinden %40 düştü maalesef

3. Aç bir Bomonti Api bir de +1 garibana destek ol.

4. ne yapmaya çalışıyor bu tahtacı 4 gündür hep eksi yahu bir günde git gerçekten sinir bozucu bir hal almaya başladı

5. kasabaya inip +1 aldım, valla garip bir bira su gibi gitti.iyi mi kötü mü bilemedim.çok hafif bir içimi var ve asla gaz yapmıyor...

6. Cok iyi bira. Alman kolsch e benzer lezzeti var bilen bilir.
     Alıntı Originally Posted by şarkıcıborsacı Yazıyı Oku
    kasabaya inip +1 aldım, valla garip bir bira su gibi gitti.iyi mi kötü mü bilemedim.çok hafif bir içimi var ve asla gaz yapmıyor...
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Cok iyi bira. Alman kolsch e benzer lezzeti var bilen bilir.

kadınların seveceğinden eminim, çok hafif bir içimi var.ancak tuborg ta bi sertlik var, millet galiba onu seviyor..anlamış değilim, bakaceğiz

8. Bomknti filtresiz de çok başarılı bir ürün bence ve çoğu markette satılmış oluyor bunlar önemli gözlemler sirket pazar payını geri kazanmak için çaba gösteriyor şekerli suyu basıp tombul satarak para kazananayacaklarini öğrenmişler bu iyi bir şey.
     Alıntı Originally Posted by şarkıcıborsacı Yazıyı Oku
    kadınların seveceğinden eminim, çok hafif bir içimi var.ancak tuborg ta bi sertlik var, millet galiba onu seviyor..anlamış değilim, bakaceğiz

Sayfa 378/570 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •