Sayfa 402/570 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502 ... SonSon
Arama sonucu : 4554 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1. Anadolu tahmjn ettiğim kişi ise iyi traderdir bir beklentisi vardır boşa birakmaz parayı.
     Alıntı Originally Posted by şarkıcıborsacı Yazıyı Oku
    anadolu yatırım her gün 10 bin lira bırakıp gidiyor, bıkmadı arkadaş
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. dönemsel olarak en iyi dönemi olan 9 aylığını bekliyoruz. Hiç unutmam geçmişte bira sektörü altın sektördü. Çünkü suyu alıp arpa ile işleyip bunca vergi vermesine rağmen kar elde edebilen sektör.
    Bilanço güzel, sektör iyi.
    Dikkatimi çekti.
    Takipteyim ve ufak ufak alıyorum.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir devam eden bir küçük yatırımcı muhabbetidir.

3. düşmekte en öndeyiz yine bu city nin takası da 84 milyon civarına geliyor sonra düşüyor ne zaman yol alacak bu kağıt bilmiyorum.

4. kararsız kaldım,rakibimi bumu aceb 3 çeyreği iyi getirir,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

5. Bu temettü ler 1 ekimde yatacakmı hesaplara yoksa bu çıkan yeni yasa yüzünden yine ertelenecekmi

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

6.  Alıntı Originally Posted by selim1907 Yazıyı Oku
    Bu temettü ler 1 ekimde yatacakmı hesaplara yoksa bu çıkan yeni yasa yüzünden yine ertelenecekmi

erteleniyor kesin bilgi. ama hisse taşımak zorunda değilsin, temettü hakediş tarihinde hissede olman yeterliydi. bugün satsan da 1 ocak'ta yatar temettün.

7.  Alıntı Originally Posted by candyshop Yazıyı Oku
    erteleniyor kesin bilgi. ama hisse taşımak zorunda değilsin, temettü hakediş tarihinde hissede olman yeterliydi. bugün satsan da 1 ocak'ta yatar temettün.
    yeni yasa mı çıktı saçma sapan kararlar yüzünden 3 ay daha mı bekleyeceğiz hisse desen gitmiyor

8.  Alıntı Originally Posted by bahadir37 Yazıyı Oku
    yeni yasa mı çıktı saçma sapan kararlar yüzünden 3 ay daha mı bekleyeceğiz hisse desen gitmiyor
    Gecen hafta çıkardılar Aralık sonu bidaha çıkarırlar bu parayı bize verdirmeyecekler herhalde isin saçmalığı madem uzatacaksin temettuyu düşme hisse fiyatından verdiğin gün düşersin saçma sapan islem

Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

Sayfa 402/570 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •