Sayfa 418/570 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468518 ... SonSon
Arama sonucu : 4555 madde; 3,337 - 3,344 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1. Ne güzel çiftlik
     Alıntı Originally Posted by Mira Yazıyı Oku
    Efes'in yurtdışıyla birlikte toplam 10 milyar bira satışı var, yani Tuborg'tan 5 kat daha fazla ancak biranın karı ondan 5 kat daha az, benim anladığım pazarlama ve yönetim giderleri adı altında karı kaçırıyorlar. Başka açıklaması olamaz. Bu bilançoda 1,5 milyar kar beklentim vardı, yarısını iç etmişler. Cola olmasaydı taşımayacağım bir hisseydi. Cola'da ABD'li ortak olmasa onda da kar göremezdik. Bu düzeyde bir şirkette bunlar kadarına denk gelmedim.
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Halkbank bile yuzde 3 yapmis bugun...ne yapmaya calisiyorlar bundan ucuz hisse mi kaldi

3.  Alıntı Originally Posted by halkevi Yazıyı Oku
    Halkbank bile yuzde 3 yapmis bugun...ne yapmaya calisiyorlar bundan ucuz hisse mi kaldi
    Şirket iyi de son bilanço beklendiği gibi gelmedi

4. Allah size sabir versin....daha isim olmaz belliki cakallar sahiplenmis tahtayi

5. https://borsakafasi.com/msci-endeksi...r-girdi-cikti/

MSCI Global Standard Endeksleri içinde yer alan MSCI Türkiye Endeksi'nden Anadolu Efes'i AEFES çıkaran MSCI, bu Şirket'i MSCI Global Small Cap içindeki Türkiye Endeksi'ne dahil etti.
    ......
    ......
    Yapılan tüm değişiklikler 30 Kasım'dan itibaren yürürlüğe girecek.

AEFES'teki baskının sebebi sanırım bu. Canımıza okuyacaklar AEFES'te ay sonuna kadar. Allahını seven defansa gelsin

6. Bloomberght'de Can Çaka +1 dinlendirme yöntemi ile üretilen ürünleri 2021 yılında Türkiye dışındaki pazarlarda satışa sunacaklarını söyledi.

Demekki bu yıl Türkiye pazarını pilot seçtiler.

7. +1 birayı ben bir aydır içiyorum. tadı güzel de ben şişman klasik birayı daha çok seviyorum

8.  Alıntı Originally Posted by demir ceyhan Yazıyı Oku
    +1 birayı ben bir aydır içiyorum. tadı güzel de ben şişman klasik birayı daha çok seviyorum
    afiyet olsun. mesele şu, ürün çeşitlendirmesi ve yeni reklamlarla pazar payını artırma şansı olursa yeter efes'e.

Rusya pazarında carlsberg ile yarışıyorlar, iki tarafta kendisinin pazar lideri olduğunu söylüyor farklı rasyolarla. Efes Rusya'daki düşük fiyatlı yerel bira markaları başta olmak üzere onlarca markanın üretimini yapıyor. +1 ile yeni ürünleri pazara sürdümü satışlarını ciddi oranda artırabilir diye tahmin ediyorum.

Sayfa 418/570 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468518 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •