Sayfa 426/570 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526 ... SonSon
Arama sonucu : 4554 madde; 3,401 - 3,408 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1. Anlamadiğim efeste ky da az kaldi. Bir elin parmağını geçmiyor. Hisse ky da döktü. Aslinda kopuş olmaliydi. En azinda 27 tl olmaliydi

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Valla dün info bedelliye katılmak için bundan verdim. O tavan çekti. Nakit arttı biraz aldım gene düşüyor. Ayıp vallahi ne diyelim havalar düzelecek herkes +1 lerini içecek...

Neyse açalım bir +1 ozaman bu akşam
     Alıntı Originally Posted by diabl0 Yazıyı Oku
    Anlamadiğim efeste ky da az kaldi. Bir elin parmağını geçmiyor. Hisse ky da döktü. Aslinda kopuş olmaliydi. En azinda 27 tl olmaliydi

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    bizim şansımıza küçük şirketler zarar edenler bire on yaptı yirmi yaptı biz bilanço güzel yatırımlar bitti diye beklerken çogu hisse fiatı geldi bizi geçti güya biz hala 30 olucaz diye bunun yüzde 50 si batsın namussuz .bugün verdim baya malın yarısını beşiktaş aldım kısmet arrtık feneri yenerse kısa zamanda yüzde 50 burda yapıp döneriz artık yenemezse satarız düşünce efes alırız ucuz firma kalmadı aselsan efes koç sabancı süründürüyor maşşallah
    Beşiktaşın feneri yenmesine beşiktaş hissesi aldıysanız neden iddaa oynamadınız?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

4. 23.50 maliyetlendik düşeni kırdık diye. Benim gibi malla hisseyi verdiler geçtiler. Bizde seviniyoruz fincan kulp oluşumu var yüzümüz gülecek diye

5.  Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    bizim şansımıza küçük şirketler zarar edenler bire on yaptı yirmi yaptı biz bilanço güzel yatırımlar bitti diye beklerken çogu hisse fiatı geldi bizi geçti güya biz hala 30 olucaz diye bunun yüzde 50 si batsın namussuz .bugün verdim baya malın yarısını beşiktaş aldım kısmet arrtık feneri yenerse kısa zamanda yüzde 50 burda yapıp döneriz artık yenemezse satarız düşünce efes alırız ucuz firma kalmadı aselsan efes koç sabancı süründürüyor maşşallah
    Beşiktaş hissesi aldıysan ömür boyu kar payı alamayacaksın demektir. Diğer futbol hisselerinde olduğu gibi. Arada bir bedelli sermaye artırımı yaparak cebindeki parayı da alırlar. Efes hissesi alırsan her sene ortalama %10 kar payı alırsın. Belki ufak sermaye ile işlem yapanlara temettü önemsenmez ama 500 bin TL lik bir portföyün varsa ve buna her yıl 50 bin TL kar payı alıyorsan bir emekli rahatlığında yaşarsın maçı kimin kazandığının da önemi kalmaz. Cola'nın da Efes'in de büyük yatırımları bitti bundan sonra ekileni biçme zamanı.

6.  Alıntı Originally Posted by Mira Yazıyı Oku
    Beşiktaş hissesi aldıysan ömür boyu kar payı alamayacaksın demektir. Diğer futbol hisselerinde olduğu gibi. Arada bir bedelli sermaye artırımı yaparak cebindeki parayı da alırlar. Efes hissesi alırsan her sene ortalama %10 kar payı alırsın. Belki ufak sermaye ile işlem yapanlara temettü önemsenmez ama 500 bin TL lik bir portföyün varsa ve buna her yıl 50 bin TL kar payı alıyorsan bir emekli rahatlığında yaşarsın maçı kimin kazandığının da önemi kalmaz. Cola'nın da Efes'in de büyük yatırımları bitti bundan sonra ekileni biçme zamanı.
    dostum 21 000 lot yapar 500 000 tl yüzde on verse 2100 tl yapar hesapta yanlışlık yokmu yüzde on kar diyorsun yüzde yüz verirse 21 bin yapar tamam doğru diyaorsun spor kulupleri berbat önceden sattım fenere girdim ama erken çıktuık 24 ten tekrar döndüm efese hatta sattığım fiatın altında aldım şimdide beşiktaş sıkıştı birde maçı alırsa 4.50 gözüküyor sıkıntı yok 4 olsun tekrar alırız gitmezse hesap kitap yaparız dostum baydı yıllardır mahvetti anadolu gurubu böyle anca midros ve ya cola gibi yabanco ortaklı olunca onlar öttürüyor tuncayı bizde tuncaya kaldık ölme eşegim ölme

7. evet yatırmlar bitti bundan sonra her sey olabilir doğru diyorsdun dostum.......MİRA.....

8. Hissede takasın hikayesi şöyle:
    Emekli fonları uzun süredir her gün sürekli satıyor ,bunun bir istisnası var citi ve doçe aynı anda satıyorsa o gün en büyük alıcı emekli oluyor .Ama bu durum hissede sert düşüşler yaşatıyor .Bunu gören doçe elinde ciddi lot olduğu için satmaktan vaz geçiyor alıma geçiyor ,bu aldıkça emekliler coşup daha çok satıyor

Benim görüşüm ,,Emekli fon yöneticisine ,olm ne işin var haram bu hisse diye telkinde bulunulmuş olabilir

Analiz budur ,beğenmeyen borsadan anlamıyor demektir

Sayfa 426/570 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •