Sayfa 431/570 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531 ... SonSon
Arama sonucu : 4554 madde; 3,441 - 3,448 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by El_Rey Yazıyı Oku
    Bilgilendirme için teşekkürler, evet aghol 28 mayısta çıkarılmış, sonra 9 un altına bir kez daha sarkmış, orası dip olarak kalmış.
    Bugün msci satışı vardı fakat ccola'da da çok fazla satış oldu, bugünkü satışın bu kadar yoğun olmasının covid kapanması ile de ilgisi olduğunu düşünüyorum
    Onlar da fon satisi yok. Günlük normal işlemler. Büyük ihtimal grup hareketi oldu. Efes onlarda sürükledi. Hepsi -%7 civari. Zaten ccola çok gitti. Efes çok garip hisse gitmiyor. Umarim farklı olur artik. 10 mil lot daha istekli alıcılara geçti. Yoksa karlilik satis esas faliyet temeli biste ilk 10 girer

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    13 yıldır aynı fiyatlarda gezinen, Aefes, hisselerin çoğunluğu fonlarda yabancıda işlem yapılmayan depoda yatıyordu, şimdi nereden baksan 7 milyon lotu başıboş bıraktılar.
    13 sene önce para yatıran kişinin kurumun, 13 senelik zaman maliyeti, enflasyon maliyeti, vs vs maliyeti ee artık bu zararı çıkarmak lazım değil mi, hazır başıboş o kadar lot varken, bu tip hisseler(uzun süredir aynı fiyatlardaki) hep 3 e 5 e katladı, ccola bile x2 oldu.
    Bundan sonra devasa hacimler görürsek şaşmayalım.

3.  Alıntı Originally Posted by bocjo Yazıyı Oku
    Analiz gibi analiz ben bakmiyim abdestim kaçar

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yarın Metroya gidip hafta sonu için 2-3 kasa bira alayım nede olsa ortak olduk ,şirkete ayıp olmasın

4.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    13 yıldır aynı fiyatlarda gezinen, Aefes, hisselerin çoğunluğu fonlarda yabancıda işlem yapılmayan depoda yatıyordu, şimdi nereden baksan 7 milyon lotu başıboş bıraktılar.
    13 sene önce para yatıran kişinin kurumun, 13 senelik zaman maliyeti, enflasyon maliyeti, vs vs maliyeti ee artık bu zararı çıkarmak lazım değil mi, hazır başıboş o kadar lot varken, bu tip hisseler(uzun süredir aynı fiyatlardaki) hep 3 e 5 e katladı, ccola bile x2 oldu.
    Bundan sonra devasa hacimler görürsek şaşmayalım.
    ben de size katılıyorum, lotlar topluyken yıllardır bir b*k olmadı, belki sabit lotlar çözülürse götürmek isteyenler olabilir. Yabancı takası yüksek hisseleri alırdık eskiden şimdi kaçıyoruz..

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by El_Rey Yazıyı Oku
    ben de size katılıyorum, lotlar topluyken yıllardır bir b*k olmadı, belki sabit lotlar çözülürse götürmek isteyenler olabilir. Yabancı takası yüksek hisseleri alırdık eskiden şimdi kaçıyoruz..
    Genelde gördüğüm fonların sattığı hisseler iyi oluyor.

6. Mesai saatleri 2 Aralıktan sonra 10-16 arası yapmışlar , çalışanlar çok bira içer ,hissenin önü açık

7. https://youtu.be/hMYNPr2kVSs

İyi geceler

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. jp morgan 'ın tavsiye tarihi de manidar...
    yabancı kurumlar bunu çok sık yapıyor, her yerde yapamazlar çünkü prestij meselesi ama burada yapıyorlar...olumlu raporla sat, aşağıdan topla, bir şekilde o hedefe götür..

Sayfa 431/570 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •