Sayfa 437/570 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537 ... SonSon
Arama sonucu : 4554 madde; 3,489 - 3,496 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by candyshop Yazıyı Oku
    sana birazdan bir ekran görüntüsü göndereceğim özelden almış mıyım almamış mıyım görürsün. lütfen buradan paylaşma o ekran görüntüsünü. sıfırları doğru say ama.
    bana bir şey gönderme şurada espriyle karışık bir şeyler yazıyorsun geliyor birisi mıçıyor ,sadece bu bölümde değil tüm hisse platformlarında böyle .birileri illaki çıkıyor

2.  Alıntı Originally Posted by candyshop Yazıyı Oku
    oğlum bak git!
    Bu vatandaşa güvenmeyin portföy ünüzü öğrenmeye çalışıyor muhtemelen tokatçı ,

burada iki muhabbet yapalım, bilgi alış/verişinde bulunalım diye geliyoruz bu tiplerle karşılaşıyoruz ,yazmamak en iyisi

3.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Bu vatandaşa güvenmeyin portföy ünüzü öğrenmeye çalışıyor muhtemelen tokatçı ,

burada iki muhabbet yapalım, bilgi alış/verişinde bulunalım diye geliyoruz bu tiplerle karşılaşıyoruz ,yazmamak en iyisi
    Eyvah beni tanidin. Puhahhaha

4. alırım malınızı, fazla gürültü yapmayın

2020 / 12 aylik bilanco rakamlarini gordukten sonra tatmin edici olmazsa pozisyonumu kapatacagim

yatırım tavsiyesi degildir

6. geçen hafta cuma günü malın yarısını satıp beşiktas aldım .keşke tamamını satsaydım .arkadaslar yazdı yanlış yaptın diye yüzde 20 devamıda gelicek14 80 den koç aldım 23 20 den efes sattım aldım duruyor yakında efesi geçicez hemde sollaya sollaya ondan önce satıp trabzon limanı aldım 22 den efes sattım 14 80 den aldım 32 den çıktım trabzon limanı 45 84 gördü y**** döndüm katlaya katlaya efes aldım aldığım efesler pırt hep aynı yıllardır bu anadolu gurubu böyle holdin hisseside böyle şu anda duran duracak artık efese dönmicemkalanlarla idare edicez bilançoyuda görmeli ha yarın belki satıp beşiktas almazsam o ayrı beşiktası çoğaltıcam borusanda böyle uyuz efes gibi dipte batık firmalar uzaya merdiven dayadı bilançosu düzgün hisseler yatıyorlar hayırlısı

7.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    yarınki fiyatlama haram paraya ihtiyacımız yok ,birada ÖTV yi kaldırıyoruz haberi olabilir
    Bence konu tartışmaya kapalı bugün bunu fiyatladık

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by candyshop Yazıyı Oku
    biz de yıllardır seni bekliyorduk gelesin de anadolu efes'e protein tozu yapma fikri veresin diye. Allah da senden razı olsun mübarek.
    Sağolasın gardaşım. Weiderden şaşma hardline ı aşma

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 437/570 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •